Petice za urychlené řešení krize v Nemocnici Kyjov

Jitka

#26 Re: Pejchl a Havlíková

2011-11-04 20:54

#18: -

Kufry jim davezu a to hned třeba do Havl.brodu......dokonce i zamávám!!!!


Nepřihlášený uživatel

#27

2011-11-05 09:23

Držím palce Všem lékařům,sestrám i dalšímu porsonalu v této nemocnici.Ať sila moci skončí , hodně štěstí....

Nepřihlášený uživatel

#28

2011-11-05 14:13

Nemocnici by měl řídit člověk znalý a né dosazený vládní protilidovou klikou.

Nepřihlášený uživatel

#29

2011-11-05 19:00

podporujem vsetko dobre.

Nepřihlášený uživatel

#30 Dr. Břeň

2011-11-05 20:18

Ta petice není jen o nemocnici v kyjově, ale obecně i o tom, že odborné záležitosti (řízení nemocnice ) musí dělat odborníci.
Jestliže politici dosadí někoho na místa odborníků podle toho jak se zavděčí té správně straně tak nechci vidět kam to dopracujeme.
Ing. Pejchl je pokud vím strojní inženýr - což je pro mne dost nepochopitelná kvalifikace pro řízení nemocnice, navíc nevím o ničem z jeho minulosti co by se dalo označit jako manažerský úspěch.
Takže jak se došlo k závěru že to ten správný člověk pro vedení velké nemocnice nechápu.
A co vede naše krajské politiky k tomu aby jej přes tohle všechno tak tvrdošíjně drželi ve funkci na to se ptá stále víc lidí.
Jeden kolega to krásně zformuloval takto: Vedení jihomor. kraje nám dává jasnou odpověď na otázku jestli je důležitější 180000 pacientů nebo jeden pan Pejchl.

Nepřihlášený uživatel

#31 Petice

2011-11-06 23:46

Je škoda, že to politici nechali zajít tak daleko. V nemocnici už mohl být klid, kdyby vyslyšeli už první negativní zprávy s naší nemocnice.

Nepřihlášený uživatel

#32

2011-11-07 10:54

Kyjovské nemocnici vděčí naše rodina za mnohé (zachráněná noha mého ,tehdy šestiletého bratra; velmi náročný zákrok na mém obličeji;a některé další pro odborníky možná banální ale pro nás důležité zásahy) a přestože nyní žiju v Opavě, Kyjovu fandím!!!

Nepřihlášený uživatel

#33

2011-11-07 16:00

Nejhorší je psychycký teror na zaměstnance a vyhazování peněz za nepotřebné investice. Souhlasím s propuštěním pana ředitele.

Nepřihlášený uživatel

#34

2011-11-07 19:42

Co se v Kyjovské nemocnici děje v poslední době, to je zoufalé ! Nespokojení pacienti, uštvaní lékaři i sestry, zmatky, zmatky.....Kdo za to může ? Kdo má zájem na tom, aby Kyjovská nemocnice zanikla ?
Müllerová


Nepřihlášený uživatel

#35

2011-11-07 20:38

souhlasím s peticí
MUDr. Břeň

#36

2011-11-07 23:41

Ať to dopadne jak chce, jednou z velmi světlých stránek je, že zprvu se nás sešlo 7 zoufalců, co se ( možná sebevražedně ) hodlali pustit do boje s větnými mlýny. Netrvalo dlouho a už to bylo desítky, pak stovky lidí na shromážděních v Kyjově, a teď snad počet podpisů petice půjde do tisíců.
Tenhle národ má mnoho chyb, ale snad i nějaká pozitiva a doufejme že snad to nebylo naposled za národního obrození, kdy tlak zespoda dokázal zvrátit nepříznivý vývoj - a ten nepříznivý vývoj nemyslím jen situaci v nemocnici v Kyjově, tím myslím ten společenský marazmus, korupci atd. kterou vidíme a se kterou je potřeba něco dělat.

Nepřihlášený uživatel

#37

2011-11-08 12:16

Správné je, že se vedení nebálo v mnoha případech říznout do živého a poukázalo na některé nešvary uplynulé doby, ale to co vedení dělá dnes není jen řezání do živého, ale porážka a porcování z důvodu znehodnocení s následným převodem do soukromých rukou za nízkou cenu. Fuj!!! Vždycky jsem bránil kyjovskou nemocnici a chválil mnoho vynikajících lékařů v ní pracujících . Nedám její dobré jméno zničit. Proto říkám :"Lidé nebojte se pomoci dobré věci". Vždyť jde hlavně o Vaše zdraví, hlavně Vás obyčejných a neuplácených, o Vás se níkdo nebude zajímat v prestižních nadstandardních zdravotních zařízení, ty jsou pro hlavouny z jiné společenské vrstvy. Braňme si svou nemocnici, kterou máme na dosah. Vyplatí se to. Karel

Nepřihlášený uživatel

#38

2011-11-08 14:11

Pokud omezí nebo zruší nemocnici v Kyjově, tak se budeme muset odstěhovat do nějakého velkého města. Jezdit do nemocnice 15 nebo 30 km je totiž velký rozdíl. Už tak to na jihovýchodní moravě stojí za... Nechápu jak je možné, že se drtivá většina veřejných peněz utratí v Brně, Praze a ostatních velkých městech. Lidi z vestnic přitom platí díky spotřební dani na pohoné hmoty daleko vyšší daně než měšťáci, protože musí s každou hloupostí do velkého města. Nemocnice v Kyjově je spádová i pro část Zlínkého kraje.

Nepřihlášený uživatel

#39

2011-11-08 20:36

Nesouhlasím a nelíbí se mi omezování zdravotní péče v nemocnici Kyjov.Měla by sloužit a pomáhat lidem ve dne i v noci od toho tady snad je. Fandila jsem těm,kteří ji i v krizi dokázali podržet a když jiné nemocnice zavírali ,tahle se rozvíjela a prosperovala. Co se to děje teď opravdu nechápu a jenom doufám , že vše dobře dopadne.Proto podepisuji tuto petici.

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#40

2011-11-08 22:17

Nejsem z Kyjova, ale pracuji tam. A z Hradišťska vím o dost lidech, kteří jezdí do kyjovské nemocnice právě z důvodů dobré úrovně ůékařů i jejich přístupu k pacientům.

Nepřihlášený uživatel

#41

2011-11-09 09:57

jsem opravdu šokovaná praktikami současného vedení kyjovské nemocnice

Nepřihlášený uživatel

#42

2011-11-09 10:10

Prodělala jsem letos těžkou operaci a byla jsem maximálně spokojena. Oceňuji těžkou a obětavou práci lékařů a sestřiček. Byla by velká škoda, kdyby kvůli problémům v nemocnici chodili do zaměstnání otrávení a nespokojeni. Nikdo neví, kdy bude jejich pomoc potřebovat.

Nepřihlášený uživatel

#43

2011-11-10 08:12

Doufám,že to pomůže aspoň z části,protože co v tomto státě se děje to už přesahuje veškeré meze za hranice slušnosti.


Nepřihlášený uživatel

#44

2011-11-14 09:11

Pracuji jako zdravotní sestra v Brně. Navštěvovala jsem zdravotnickou školu v Kyjově-pocházím z Kyjova. Moje spolužačky pracují ve Vaší nemocnici,tudíž vím,co se v ní děje.Není mi lhostejný osud nemocnice a hlavně jejích zaměstnanců,proto se k této petici připojuji a velmi Vám přeji,abyste vše zvládli a dovedli do zdárného konce,měli klid na práci,který je tak potřebný při vykonávání našeho náročného povolání..S pozdravem Chvátalová Iveta

Nepřihlášený uživatel

#45

2011-11-14 18:52

Budu rád, když se nebudu muset bát doktorů víc než nemoci.
Ludmila

#46 Re:

2011-11-16 16:30

#41: -  

 Pořád mi hlava nebere, jak je možné zrušení IPA. To, co se tam podařilo zbudovat za těch pár let je obrovská zásluha všech  dotčených pracovníků a tedy i Mudr. Klimenta, psychologů a sestry, kteří se věnovali pacientům a jejich rodinným příslušníkům formou terapeutických skupin v odpoledních hodinách a o sobotách. Určitě to mnohým moc pomohlo a tak nějak postrádám vyjádření oněch pacientů, nebo rodin, a nebo jim to nebude chybět???? Proto i kdyby nebylo špatné jen toto, jsem všemi deseti za okamžité odvolání Ing. Pejchla a jeho kolegyně. Přeji Nemocnici Kyjov, aby byl opět nastolen klid a pohoda k další práci s novým vedením.


Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re: Jana Kahánková - psycholog IPA

2011-11-19 19:59

#46: Ludmila - Re:

Děkujeme moc za podporu, tato slova pro nás teď znamenají hrozně moc. V očích pana ředitele jsme neschopnými packaly.... Takže díky moc .)


Nepřihlášený uživatel

#48

2011-11-20 17:29

Nesúhlasím s činnosťou dnešnej vlády, hlavne v rezorte ZDRAVOTNÍCVTVA,Preto pridávam svoj podpis pod túto peticiu.
dobro x zlo

#49 Nemocnice

2012-01-15 14:19

Je mě líto, že jsem se o petici dověděl pozdě a že je ukončena. Při čtení této petice jsem se dočetl, že dochází k vyřizování si účtů tak, že mají někteří problémy s policajty. V kyjově není policie, ale podplacená fízlovská mafie. Moc dobře je znám a netřeba víc dodat, že tato fízlovská mafie pokud bude zasahovat tak, že bude trestat zaměstnance nemocnice, tak tady nemáme demokracii, ale totalitu!!!
helna

#50 Re: Nemocnice

2012-01-25 20:19

tento člověk nemá v teto funkci co delat reditele,!! protoze chova, a kdysi kyjovska nemocnice byla vyhlasena, jako nejlepsi ted sou same zakazy zalovani a otsraneni nejlepsich lekaru do teto nemocnice se kazdy boji lecit!! pan peichl reditel nemocnice at okamzite odstoupi!!! chteli by sme zpet kapacitu mudr.smetku jinak na chirurgiji neni nikdo schopni!!!!