Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#326 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 11:36

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Nikde jsem nepostřehl, že by pan Herman a Dalajláma žádali odtržení od Číny. Naopak, Dalajláma pouze žádá autonomii, a toto nebylo ani téma při jejich setkání. Prezident Zeman má máslo na hlavě a jeho nohsledi za to nesou zodpovědnost. Stačí si ověřit přes oparátora telefonních služeb, že z hradu skutečně někdo volal panu Bradymu a taktéž, že prezidentská kancelář přijala hovor z Kanady, když zpětně volala paní Bradyová. Tzn. není žádný důvod pana ministra odvolávat. O panu Zemanovi rozhodnou voliči.


Nepřihlášený uživatel

#327 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 11:40

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 pokud vím, Dalajlama již několik let není politickým představitelem své země, rozumnějte osobou bez politického mandátu, takže o přijetí představitele tibetské exilové vlády nemůže být řeč. Petici jsem podepsal z důvodu nesouhlasu s dlouhodobým amorálním jednáním hlavy státu a jeho nejvěrnějších. Směřování naší země na východ pod jejich taktovkou je cesta do pekel.

 

Martin Strotzer


Nepřihlášený uživatel

#328

2016-10-27 11:42

Jak je vlastně dlouho, kdy tento ex politik a dosavadní hlava státu (jehož jméno koluje na příč celým světem) započal na scéně aktuálního dění? Neudělal pro naši Zemi nic jiného než zklamání ( i ve vlastních řadách), ostudu zahraničního rozsahu, nenapravitelné chyby a výroky o kterých se nedá tvrdit ani z poloviny, že jsou charakterního a už vůbec ne profesionálního rázu, o solidaritě jak se určitá část/ skupina lidí ohání raději nemluvně, asi postrádají znalost o významu tohoto slova. Jedno vím jistě, tuto na první dojem drásající tvář si s určitým odporem pamatuji již od útlého dětství a nedokážu s přesvědčením usoudit, že by mě kdy zvláště nadchla ba jsem k ní i imponoval! Mám k ní odpor jak po fyzické tak i mentální  stránce jinak to ani snad není možné. Tento člověk u mě skončil asi od té chvíle kdy se stal prezidentem, byl jsem trvrdým odpůrcem a kritikem pro jeho zvolení (a pevně doufám v to, že se nebude opakovat jeho znovu zvolení). Jeho dosavadní jednání a výroky vůči občanům naší republiky, tuzemského politického spektra a zahraničních problematik/kauz do kterých mu nic nebylo ani není jenom utvrdily můj adekvátní odhad na tuto osobu a jak se i jiní lidé v něm mohou mýlit. Ne Nadarmo se říká;  "Zdání může klamat" - Někdo může mít úsměv jako lilium ale uvnitř to může být sobecký lhář, agresor, psychopat a do jisté míry diktující demagog. Takže když použuji termínu diktátor, nejsem daleko od pravdy. Není nic horšího, než když někdo bije ženy a nemá úctu i k vlastním dětem, z nichž jedno jeho vlivem skončí v psychiatrické léčebně, nevím poté kdo by si měl šáhnout dřív a hlouběji do svědomí. Myslím, že o vstupu do KSČ a určitými nejasnostmi v rámci kontra špionáže v 60. letech minulého stol. nemusím dále hovořit. 

občan

Ondřej REICHMANN          

Alibuboš

#329 Re: Souhlasím s touto peticí

2016-10-27 11:54

#306: - Souhlasím s touto peticí 

 Vždyť jsme západní kolonije. Tak o co vám vlastně jde?


Nepřihlášený uživatel

#330

2016-10-27 12:06


Pražská fašizoidní bolševická havlerka se snaží obejít demokratické přímé volby, ve kterých demokraticky v přímé volbě našich občanů s náskokem zvítězil náš pan prezident.

Snahy o neústavní kampaně jsou typické pro komunisty a fašisty (jako např. usvědčený lhář hermann) při získávání moci.

Vašek

#331 Re:

2016-10-27 12:14

#1: Stanley -  

Petici jsem rád podepsal, ale s vaším slovníkem pane anonyme Stanley nesouhlasím. A na závěr se nestydíte "prosit všechny slušné lidi...", když se sám vyjadřujete neslušně?! Je mi líto, ale úplně jste tím svoji prosbu znevěrohodnil. 

Jarka

#332 Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 12:29

To co se v této republice děje, nemá s laskou, porozuměním co dělat. Klaníme se sudetům, držíme ruku Dalajlámovy. Potom špiníme prezidenta Česká televize spolu že starosty, ODS, TOP 09, to je uroven, alespoň víme koho příště volit určitě ne KDU-ČSl


Nepřihlášený uživatel

#333

2016-10-27 12:42

V poradu privátní TV, kde moderátorem je antizemanovec, který si pozve Bradyho, jeho synovce Hermanna a Annu K (všichni antizemanovci) a promluví tam 20 antizemanovcu ... To je vyváženost jako za bolševika :)


Nepřihlášený uživatel

#334

2016-10-27 12:51

Pokud chceme dále žít ve svobodné zemi nemůžeme nečinně přihlížet

Nepřihlášený uživatel

#335

2016-10-27 12:52

Petici jsem podepsala, ale velkou radost z toho nemám. Vzhledem k událostem posledních dni je to však to nejmenší, co muže člověk, kterému zbyla aspoň trocha zdravého rozumu udělat...✌️️
Holomráz

#336

2016-10-27 12:53

Dobrý den,

myslím, že dělící čára pro a proti současnému prezidentovi je nastavena jasně - opilství, vulgarita, lhaní, komploty, čecháčkovství. Komu je toto blízké, nebo to toleruje nebo to dokonce považuje za normální chování, bude pravděpodobně pro - když je takový prezident, tak i jeho volič či obdivovatel je OK.... A hradní bavič pan Ovčáček tomu nasazuje (dle mého mínění) velice smutnou korunu, a to způsobem, jakým chování a činy Hradu vysvětluje.


Nepřihlášený uživatel

#337 Re:

2016-10-27 13:04

#7: -  

 tupec seš ty 


Nepřihlášený uživatel

#338 Re:

2016-10-27 13:06

#7: -  

 Zdechni zrůdo.


Nepřihlášený uživatel

#339

2016-10-27 13:07

Souhlsim s touhle peticí. Prezident který lže ať je to Peroutka nebo Brady, takový prezident nemá mislo v demokratické společnosti.

Nepřihlášený uživatel

#340 Re:

2016-10-27 13:10

#339: -  

 Pan prezident byl demokraticky zvolen, v demokratické společnosti nemáte místo vy, šmejdi.


Nepřihlášený uživatel

#341

2016-10-27 13:19

takhle nějak to mohlo být!

https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0


Nepřihlášený uživatel

#342 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 13:48

#327: - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 už se těším na tu vaši zlost,až pan zeman bude velkou většinou zase zvolen prezidentem této krásné země,kterou členové

kavárny se snaží rozeštvat.

Tomáš


Nepřihlášený uživatel

#343 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 13:59

Holomraz

#344 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 14:02

#342: - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Dobrý den, jen by mě zajímalo, kde se ta velká většina nachází. Zřejmě v nějaké krásné zemi, jak píšete, ale já o takové zemi opravdu nevím.

Přeji pěkný den (mezi velkou většinou v krásné zemi)......


Nepřihlášený uživatel

#345

2016-10-27 14:24

Nemáte šanci, vlastizrádci, banderovci, sudeťáci, islámisti a xenofilové! Už se s tím smiřte, že ten váš zdegenerovaný nedostudovaný spící skopčák prohrál!


Nepřihlášený uživatel

#346 Re:

2016-10-27 14:25

#43: -  

 Nejsem pijan piva , mám vysokou školu a IQ nad 140, nikdy jsem nebyla v KSČ ani nevolila komunisty, zato doufám, že jsem vždy byla a stále jsem na rozdíl od vás slušný člověk.


Nepřihlášený uživatel

#347 Herman lže jak tiskne.

2016-10-27 14:25

Herman argumentuje dopisem z hradu, který obrdží každý, kdo navrhne nějakou osobu na vyznamenání, kterou se president hodlá zabývat. Neznamená to však, že daná osoba bude vyznamenána !!!


Nepřihlášený uživatel

#348 Re: Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-27 14:32

Pokud vám tato zem není krásná tak kde to žijet?Koho byste si přál za prezidenta?

Tomáš


Nepřihlášený uživatel

#349 Přerozdělení slunčat z kavárny do zbytku světa

2016-10-27 14:43

Přerozdělme slunčata z ČR do zbytku světa, když se jim život ve společnosti normálních Čechů tak příčí a jsou tak halasnými zastánci přerozdělování osob:

Petice za přerozdělení tzv. "osobností" z ČR do zbytku světa...

Tak kam? Saúdská Arábie? ISIL? 


Nepřihlášený uživatel

#350 Re:

2016-10-27 14:50

#341: -  

 Výtečné video! :-)