V ÚTULKU KARVINÁ JE V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH ZRUŠENO VENČENÍ PSŮ


Nepřihlášený uživatel

#51

2015-11-12 17:41

rozhodnutí nevenčení pejsků je zjevně nesmyslné

Nepřihlášený uživatel

#52

2015-11-12 21:49

Je to pro dobrou vec, proto svym podpisem vyjadruji podporu a preji hodne uspechu:-):-)vubec nechapu,  kdo takovy nesmysl vubec vymyslel.  Pejsci jsou zivi tvorove! DOUFAM, ZE PETICE TUTO ZALEZITOST POMUZE VYRESIIT A PEJSCI BUDOU MIT MOZNOST VENCENI! 


Nepřihlášený uživatel

#53

2015-11-12 22:25

petici jsem podepsala ,aby psy byli venčeny někteři musi být ve volierach TO JE TYRÁNI ,tyto psy chcete zavirat nesouhlasim spiš by se mělo řešit psy ,ktery majitele poušti volně bez dozoru a z utulkubudou a jsou poddozorem. napřiklad děti taky nemužete zavřit doma ,prosim změnte svuj postoj.naschledanou HLAVAČOVÁ

Nepřihlášený uživatel

#54

2015-11-13 05:43

Nechapu proc? Kazdy pejsek potrebuje pohyb...vzdyt po dobu 5 mesicu zavreni v kotci to je nemozne..psy ztrati kontak s okolim a lidma ..kdo toto vymyslel je treba vycistit kotec a bude sdilet s hafikama...je to proste postavene na hlavu...a jeste kdyz jsou ochotni lidi je vencit ..tak vcem je problem..prosim nedelejte to pak budou problemy takove ze budou zli..tesce umystitelni...jen muj nazor dekuji

Nepřihlášený uživatel

#55

2015-11-13 08:51

Petici k dnešnímu dni podepsalo víc jak 1700 lidí. Kolik dalších podpisů ještě bude potřeba, než magistrát KONEČNĚ NĚCO PODNIKNE?!?!?!


Nepřihlášený uživatel

#56 Re:

2015-11-13 15:13

#3: -  

 Proč doma? Snad v kleci, bez zachodu, sprchy ... at je to srovnatelne.


Nepřihlášený uživatel

#57 Týrání zvířat

2015-11-13 22:05

Ten kdo s tím přišel propaguje týrání zvířat! Co to má znamenat nevenčíme 5 měsíců! To byl zas nějakej rozumbrada! Okamžitě zrušit tento nesmysl.


Nepřihlášený uživatel

#58

2015-11-15 22:19

Je naprosto nepochopitelné, z jakých důvodů jste kdo rozhodli o tom, že bude útulek celých 5 měsíců uzavřen a pejsci nebudou moci jít na procházku, ani v té ubohé dvouhodinové provozní době, ve které to umožňujete přes léto. Uvědomte si že pes nejsou plavky, které na zimu můžete hodit do skříně, je to živý tvor a potřebuje se proběhnout, zvláště v té zimě ho nezachrání vaše topná sezona ale právě pohyb. Už tak je útulek pro pejsky velmi stresující místo, to jim nemůžete  alespoň o víkendech dopřát tu hodinku dvě, aby se dostali ven na procházku?? Jste ubožáci a pokud od tohoto hloupého nápadu neustoupíte, přeju Vám, aby se Vám tohle chování jednou vrátilo. Boží mlýny melou pomalu a jistě!!!


Nepřihlášený uživatel

#59

2015-11-16 19:31

Nesouhlasím se zrušením venčení psů v zimních měsících.

Nepřihlášený uživatel

#60

2015-11-17 16:29

v útulku jsem byl,jednoho psa jsem "adoptoval" a tak jsem viděl jak to tam funguje,pro ty pejsky je důležitý pohyb,procházka a s tím spojená společnost s člověkem,to že na ně někdo mluví,to že se s nima někdo při venčení pomazlí atd.,pro jejich umístění v nových rodinách je důležité,aby dlouhodobě umístěný pes v útulku nepřicházel o socializaci....jsem rád,že existují ženské,které v Karviné chodí venčit,pejsky třeba ostříhají,umyjí,fotí a inzerují,díky tomu se je daří umísťovat a je vážně škoda,že díky tuposti úředníků na magistrátě jsou jim házeny klacky pod nohy...

Nepřihlášený uživatel

#61

2015-11-18 17:21

Uz takhle nemaji ani domoc lasky panicka teplo a jeste toto?..des

Nepřihlášený uživatel

#62

2015-11-22 07:21

Chodím dvakrát týdně venčit do útulku v Lukavici,to ale pouze po dohodě s majitelkou,jinak mají veřejné venčení každou sobotu a to po celý rok! Spousta venčitelů dojíždí za konkrétními pejsky a neumím si představit,co by pro ty lidi a psy znamenalo se pět měsíců nevidět! pokud si člověk nemůže vzít pesana domů,tak volí alespoň tuto možnost! A když se útulek,kvůli kterému jsem podepsala petici ohání tím,že psi jsou venčeni uvnitř areálu,takže ven chodí,tak by mě zajímalo,jaké zkušenosti má majitel s potřebami pohybu! Kdybych pouštěla pět měsíců svého psa jen na dvorek,to by byl opravdu šťastnej! Chtělo by to trochu přemýšlet!

Nepřihlášený uživatel

#63

2015-12-17 09:26

Nechci aby mw prijmeni se.nwkdw ukazovalo kvuli osobnim udaju tot vse vwrim ze.pejsci budou.mit take volnost vzdyt jeto pritel cloveka a chcou take dekuji
Rut

#64 Re:

2016-01-26 12:31

#22: -  

 Vida, vida... zase někdo, kdo vystupuje z řady... To je fajn, mít svůj názor...