Petice na podporu "Výzvy k záchraně České republiky"


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: Re: Re:

2015-04-23 19:23

#24: - Re: Re: Re:  

 No a právě ty hordy nad sebou potřebují pevnou ruku. Kaddáfí, Husajn, Assad, Mubarak apod. i přes všechny svoje negativa (či snad právě pro ně) jsou ti, kteří je dokáží držet na uzdě...


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-06-17 14:18

každý ať žije a pracuje a umře tam kde se narodil a to bez vyjímky v dnešní době žádná humanita a už vůbec né muslimům co zabíjí,znásilňují rabují a zneužívají cokoliv k čemukoliv ,zničili svůj systém a zemi a naši republiku ať vynechají ať jdou do usa když mají touhu někoho ovládat a věřte mi BŮH S NÁMI pokud se jim nepostavíme

Nepřihlášený uživatel

#28 Re: Re:

2016-02-17 04:42

#15: - Re:    Jedinou efektivně fungující metodikou je v tomto případě britský parlamentní systém. Dolní sněmovna.  Tam mají jeden mandát na volební obvod. Získává jej ten, kdo ve volbách dostane nejvíce hlasů. Tím celá tahanice končí.

 


Nepřihlášený uživatel

#29

2016-04-28 20:11

Omlouvám se, ale já se nemám kde podepsat - já zatím neumím udělat podpis na internetu Ale jinak obdivuji pana Lukase, konečně někdo našel odvahu se poprat s těma vlastizrádcema. Co dělají nejen naši představitelé ale celá evropa - to je na blití - prostě hnus. Je mi 72 let a toto svinstvo jsem ještě nezažil .

Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2016-04-28 20:51

#29: -  

 Internetový podpis je jednoduchý. Ale nesmí se hned smazat, jinak mu vyprší platnost. Použijte tlustší NESMAZATELNÝ (lihový) fix a podepište se co největším písmem do levého dolního rohu obrazovky (monitoru) počítače. Váš podpis si počítač načte a do dvou hodin bude pod touto peticí platný. Jak se vám tady potvrdí, že jste se podepsal, můžete vše z obrazovky smazat Savem.