PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#501

2015-02-12 05:41

Jen tady v kocourkově může být stíhán a trestán slušný člověk.

Nepřihlášený uživatel

#502 Re:

2015-02-12 06:22

#500: -  

 Kdopak se stará o paterčata teď, kdo platí pracovnice navíc,  kde se vzaly najednou peníze...  To asi konečně začalo MPSV vykazovt činnost, aby bylo vidět,  že neco  konečně dělá? 

 


Nepřihlášený uživatel

#503 Re: Re:

2015-02-12 08:33

#502: - Re:  

 jsou to vaše paterčata ?


Nepřihlášený uživatel

#504

2015-02-12 08:34

Moje kamarádka měla trojčátka a zdaleka neměla takovou podporu jako tahle paní, chápu že na pět dětí nemůže být připraven nikdo ale čekat s nataženou rukou a všechno kritizovat...nechala bych ji v tom aspoň měsíc samotnou aby pochopila, co dostává...
A paní Rulíkové držím palce a přeju jí aby se nenaplnilo ono : Za dobrotu na žebrotu
Etana

#505 Re: Zdeno,

2015-02-12 09:38

#453: Etana - Zdeno,  

 Plácá,plácá a zase jenom plácá ,jsem já to ale blbá Etana

0000

#506 Re:

2015-02-12 09:44

#483: -  

Jak to u paterčat chodí nás informovala ČT1 a né Rulíková !! A jde jenom dostat ty prachy z TU O nic jiného té dvojce  nejde. !!


Nepřihlášený uživatel

#507 Re: Re:

2015-02-12 09:49

#506: 0000 - Re:  

 souhlasím, dvojka Kroščen Kiňová? spíš to tipuju na  dvojku Kiňová - Kiňová ...

ty vědí, jak na peníze a kde  je vydyndat, někdy i vyřvat. Ne  zbůhdarma chodí na sociálku jen romské ženy,  vyřvou daleko víc než jejich chlapi. 

0001

#508 Re: Re: Re: ...za dobrotu na žebrotu....

2015-02-12 09:50

#90: - Re: Re: ...za dobrotu na žebrotu....  

 Jak to u paterčat chodí nás informovala ČT1 a né Rulíková !! A jde jenom o to  dostat ty prachy z TU O nic jiného té dvojce  nejde. !! A protože jej založila Růlíková tak ji chce ta hladoví Kiňokroščenovi  zašlapat do země, neboť ji považují za překážku jak se k prachům dostat.Nic jiného za tímto jejich ,,ublížením'' nehledejte. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-12 09:51



Nepřihlášený uživatel

#510

2015-02-12 09:51

Myslím, že určitá mlčenlivost spojená s výkonem funkce, či zaměstnání má být, ale! Do nebe volající věci, nehospodárnost, či případně, zneužívání čehokoli, stejně jako tretný čin, má být nejen nahlášen, ale má být i možnost informovat veřejnost. Připadá mi, že to co ministerstvo předvádí, že to jsme tu více jak 40 let měli. Začne to zastrašováním, vězením a nakonec popravami?
0000

#511 Re: Re: Re: Zdeno,

2015-02-12 09:56

#455: Etana - Re: Re: Zdeno,  

 Jak to u paterčat chodí nás informovala ČT1 a né Rulíková !! A jde jenom o to  dostat ty prachy z TU O nic jiného té dvojce  nejde. !! A protože jej založila Růlíková tak ji chce ta hladoví Kiňo kiňokroščenovi  zašlapat do země, neboť ji považují za překážku jak se k prachům dostat.Nic jiného za tímto jejich ,,ublížením'' nehledejte. 

0000

#512 Re: Re: proc nam lzete?

2015-02-12 09:58

#497: - Re: proc nam lzete? 

  Jak to u paterčat chodí nás informovala ČT1 a né Rulíková !! A jde jenom o to  dostat ty prachy z TU O nic jiného té dvojce  nejde. !! A protože jej založila Růlíková tak ji chce ta hladoví Kiňo kiňokroščenovi  zašlapat do země, neboť ji považují za překážku jak se k prachům dostat.Nic jiného za tímto jejich ,,ublížením'' nehledejte. 

Etana

#513 Re: Re: Zdeno,

2015-02-12 10:16

#505: Etana - Re: Zdeno,  

 Nedávno tady nějaká kráva z fanklubu Kláry Rulíkové obviňovala, že používám cizí nicky...zřejmě to byla ta samá, která teď krade můj nick.

chcípni, zmetku

?

#514 Re: Re: Kdopak se stará paterčata dnes...

2015-02-12 10:22

#502: - Re:  

Předpokládám, že se o děti starají hlavně rodiče a snad i prarodiče aspoň ze strany Kiňů.

Kolik je v rodině vlastně momentálně pomocnic a též se ptám, kdo je platí? Někde bylo, že mají nárok snad na jednu do 4. let věku dětí, nevím, třeba se pletu.

Každopádně pomocnici ani rodině paterčat nezávidím ten šílený fičák v období formávání se osobností a vztekání se dětí.

Dokument vnímal každý jinak. ČT odvysílala, co natočila. Od těhotenství matky do roku paterčat.

Co se děje dnes a jaké je pozadí všech výčitek, nepochopení a tahanic nám asi nikdo z aktéru už nikdy neprozradí.

 

Etana

#515 Re: Re: Re: Kdopak se stará paterčata dnes...

2015-02-12 10:33

#514: ? - Re: Re: Kdopak se stará paterčata dnes... 

 velmi rozumný názor...zejména poslední věta. Každý z aktérů má svůj důvod, proč dělá to, co dělá, nikdo se JEN nebrání či JEN neútočí.

Věřit v tuto chvíli nelze nikomu z nich.


Nepřihlášený uživatel

#516 Re: Re: Re: Zdeno,

2015-02-12 10:48

#513: Etana - Re: Re: Zdeno,  

 Potrefená husa ze stáda se ozvala !!! Bravo !! Tak už víme 


Nepřihlášený uživatel

#517 Re: Re: Re: Re: Kdopak se stará paterčata dnes...

2015-02-12 10:49

#515: Etana - Re: Re: Re: Kdopak se stará paterčata dnes... 

  Jak to u paterčat chodí nás informovala ČT1 a né Rulíková !! A jde jenom o to  dostat ty prachy z TU O nic jiného té dvojce  nejde. !! A protože jej založila Růlíková tak ji chce ta hladoví Kiňo kiňokroščenovi  zašlapat do země, neboť ji považují za překážku jak se k prachům dostat.Nic jiného za tímto jejich ,,ublížením'' nehledejte. 

Etana

#518 Re: Re: Re: Re: Zdeno,

2015-02-12 10:53


Nepřihlášený uživatel

#519

2015-02-12 11:29

držim palce pani Klaře
Andrea

#520 Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 12:32

#452: Vladimíra - Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Pani Vladimíro, nemám žádný patent, jen je mi líto, že jsou bývalé kamarádky na nože... A co je, dle Vás, předmětem petice, když ne obsah vytíkajícího dopisu? ( Snaha p. Kláry a její aktivity jsou daná letitou zkušeností. ) Pokuď jsem "blábolila nesmysly" omlouvám se, jen si historii vykládáme po svém - části občanů se dařilo lépe, za určité sociální politiky. Má témata byla jen a jen reakcí na příspěvky.  

Otto

#521

2015-02-12 13:01

Čím vztekleji a vulgárněji se zde projevují někteří jedinci vůči paní Rulíkové,tím více přibývá hlasů pod peticí. Děkuji Vám přátelé.

Vladimíra

#522 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 13:59

#520: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Já nehledím do minulosti, hledím na to, co se stalo a  dávám si to do souvilosti s tím, co jsem slyšela, viděla a četla.  Vše bylo  označené Kiňovou jako objektivní a pravdivé, stejně tak to konstatovala  ČT a další aktéři. 

Zachycení dění nemá nic společného s tíém, jdy se komu dařilo lépe, nemá to nic společného se střídáním režimů. Jediným dlvodem dění jsou peníze , peníze a pak ještě peníze. Jinak řečeno - hamižnost rodiny Kiňů,. která jsce vždy víc než dostává a sama pro to není ochotna udělat nic.  Netuším, jak moc se dokáže CELÁ rodina o děcka postarat, ale i v dokumentu zaznělo, že už byli bez pomocnic (tuším Vánoce) a že to zvládali. 

Jenže mít před sebou vidinu  služeb zdarma - uklid, vaření, nákupy, žehlení  plus péče od děti, to je pro slečnu Kiňovou něco, za co se bude bít až do krve a tvrdit, jak nic nejde, jak to potřebuje, jak se to nedá stihnout, jak je nemocná.... Ovšem když se tyto služby z malé části zaplatí  ze sbírky, pak lítají doslova hlavy. Protože se jí sáhlo na peníze . Na peníze, které byly právě k tomuto účelu vybrány - zajistit  .... rozvoj dětí. 

Vytýkací dopis byl , pro ministryni  jediným nalezeným východiskem, aby  byli Kiňovci zticha a  byla eliminována možnost, že JUDr. Sa,ková  bude bojovat i vůči ministerstvu.  Proto  jsem proti vytýkajícímu dopsisu,  a proto JSEM PRO PETICI.

 

POkud se v této rodině neudělá pořádek v tom, co vlastně potřebují, co jim chybí, čím děti strádají,  v porovnání s tím, kolik berou příspěvků,  zda jsou jim všechny vypláceny podle pravidel, která jsou stanovena pro ostatní  žadatele, nikdy nebude  klid.  Kiňová kdykoliv cokoliv zkreslí, ať jde o činnost osoby,  nebo dohledatelná fakta. Stačí se zamyslet nad její žádostí o snížení nájmu  kde komise konstatovala, že  předložené údaje neodpovídají tomu, co sama zjistila.  

Když se dvě úplné rodiny nedokážou postarat o  tyto děti,  bude muset stát tuto péči suplovat donekonečna.  Neskončí to ani věkem 4 let. 


Nepřihlášený uživatel

#523

2015-02-12 14:01

Sociální pracovnice to nemají jednoduché, mě osobně moc pomohla a jsem jí za to velice vděčná jen někteří toho umí zneužít
Pro petici

#524 Re: Pro Kláru

2015-02-12 14:06

#523: -  

 souhlas,  rodiče paterčat využíli Mgr. Rulíkovou , i když nebyla sociální pracovnice, do maxima a ještě odkopnou.  Jak se chovali (chovají?) k služebnictvu, jsme taky viděli.   Pamatujete si na tu paní, který vypadala, že se k práci umí postavit a také to dělá, jak se odvážila  do kamery pípnout, že pečovatelky odvádějí velký kus práce a že  o tom se vlastně nemluví. 

 


Nepřihlášený uživatel

#525 Re: Re: Re:

2015-02-12 14:12

#503: - Re: Re:  

 Nejsou, proboha,  :-)))

u vlastních by bylo jasné že se jako rodina dokážeme postarat sami, ale tihle  rodiče natahují ruku ke státu a mají z narození paterčat trafiku