MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Barb

#8676 Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 10:08

#8655: Ivan (český) - Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

Moc dobře napsáno. Také se přimlouvám za opakování tohoto příspěvku.

Možná by stálo za zmínku, PROČ se tak prezident chová. Je dost zkušený v technologii moci, než aby některá tvrzení jen "plácal" díky viróze nebo podobným vlivům - viz také Rusko, Čína, Tibet, Ukrajina, ... Nemusí například splácet účty za dluhy skrz LUKOIL ...?

Takže je situace mnohem vážnější, než kdyby byl "jenom" opilec a to ostatní.

Ale porovnáním obou peticí na těchto stránkách (pro a proti Zemanovi) není náš národ na tom zdaleka tak zle, jak se některé příspěvky snaží popisovat. Jen to potvrzuje bod 2 a všechny jeho podbody v tomto příspěvku.

 


Nepřihlášený uživatel

#8677

2014-11-09 10:08

Kdyby si zeman v přímém přenosu začal soukat do rekta kuře, sklidil by mnohem větší úspěch, možná by obdržel i Havlovu cenu :D :D :D

Jirka

#8678 nesmíte věřit propagačním bludům

2014-11-09 10:10

#8674: - až Vy stejně jako mnozí konečně pochopí, co je to být ve sféře zájmů Spojených statů

Nesmíte tak bezmezně věřit konspiračním teoriím. Nečtěte NWOO, jsou to blbosti. Posledním, kdo doopravdy snil o světovládě, byl Hitler. Od té doby všechny státy jen hájí své zájmy. Pokud jde o mně, budu radši v té vaší tzv. "sféře vlivu" Ameriky, než v reálné ruské okupaci, kterou jsme reálně zažili.


Nepřihlášený uživatel

#8679 Re: jen klid, proč tolik hysterie ?

2014-11-09 10:11

#8672: Jirka - jen klid, proč tolik hysterie ? 

 Tady vám musím zpřesnit informace, co se týče zpěvu v kostele, tak dotyčné nejdříve vrazili do kostela, tam začali dělat perverzní věci s krucifixem a zpívat o satanovi, až po té co přišla do kostela přivolaná policie, změnili téma a začali zpívat změněný text proti Putinovi. Bylo to dokonale promyšlené,aby se toho západ chytil.  A takto se manipuluje míněním. Na youtubu nenajdete celé video z kostela, ale už jen tu část, kdy tam vtrhla ta policie, proč tam není všechno od začátku nechám na Vašem uvažování a přemýšlení.

Já také nejsem nadšen z toho projevu Zemana,ale vadí mi, když se proti němu ohánějí lidé, kteří schvalují podle mě mnohem horší chování a ještě to nazývají uměním dizentu, co je to za dizent, strkat si v supermarketu chlazené kuře do vagíny, nebo tancovat na hrobech padlých vojáků za 2. sv. války?    

Jirka

#8680 proč to kuře ???

2014-11-09 10:12

#8677: -  

Proč vás všechny tak irituje to kuře ? Byl to provokativní punkerský úlet, nic víc. Proč se tím proboha všichni zabýváte ?


Nepřihlášený uživatel

#8681 Re: Re: Re:

2014-11-09 10:13

#8662: - Re: Re:  

 Pochopitelně mohl a hlavně měl! Copak už dnes není jasné, že Klaus i Zeman jsou ze stejné líhně? Schválně, jak vám do toho zapadá  Kellner :-) Ale k původnímu.  Jak se vzpamatoval? Jakým věcem, které jsou pro naší škodu zabraňuje? Během několika dní se mu podařilo zneuctít  státní vyznamenání, post prezidenta, vážnost ČR jak na Západě, tak i Východě.  Venku se chová patolízalsky a u nás vytváří novou Národní frontu.        Nevzpamatoval se. Je čím dál horší. 

 

Jirka

#8682 proč se tím proboha pořád zabýváte ????

2014-11-09 10:14

#8679: - Re: jen klid, proč tolik hysterie ? 

 Vždyť je to pár punkerek, proč to proboha pořád omíláte ?

Jirka

#8683 tak založte petici

2014-11-09 10:15

#8679: - Re: jen klid, proč tolik hysterie ? 

 Založte petici proti Pussy Riot.


Nepřihlášený uživatel

#8684 Re: proč to kuře ???

2014-11-09 10:16

#8680: Jirka - proč to kuře ??? 

 Proč vás všechny irituje pár vulgárních slov v rozhlase, kterej normálně stejně skoro nikdo neposlouchá? Byl to provokativní úlet nic víc. Proč se tím proboha všichni zabýváte?


Nepřihlášený uživatel

#8685

2014-11-09 10:16

tohoto člověka jsem nevolil a "Pan prezident" říkám pouze z úcty k funkci; myslím si, že nepotřebujeme prezidentský systém vládnutí, a že máme dost starostí s parlamentem;díky a držím,nám všem slušným,palce;honza
Jirka

#8686 přesně tak, tady je zakopaný pes

2014-11-09 10:18

#8676: Barb - PROČ se tak prezident chová.

Humbuk kolem Pussy Riot je jen zakrývací manévr. Skutečný problém je, že Zeman je, podle všeho, zavázán Lukoilu a potažmo Rusku, a podle toho se chová.


Nepřihlášený uživatel

#8687 Re: proč se tím proboha pořád zabýváte ????

2014-11-09 10:18

#8682: Jirka - proč se tím proboha pořád zabýváte ???? 

 Asi proto, že se jich Zemanův výok přímo týkal. Je značně pokrytecké na jedné straně odsoudit Zemana, ale na druhé tyhle špinavé děvky podporovat.


Nepřihlášený uživatel

#8688 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 10:21

#8659: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

  Vy si říkáte kdo má rozum v hlavě a na kusy trhaná Ukraina? A s tímto rozumem vůbec nevíte o řádění fašistů a banderovců na Ukraině, anebo to dokonce schvalujete a s vaším rozumem v hlavě vůbec nevíte o tom, ze USA vynaložily 5 miliard dolarů na podvrat Ukrainy a další skutečnosti? Před 25 léty to bylo opravdu moc špatné nikdo totíž nemohl rozkrádat stát, nebylo bezdomovců, stát byl soběstačný a bez dluhů, zatímco dnes máme banánový stát s bilionovými dluhy, to je opravdu lepší, hlavně, že nemáme komunisty, a mimochodem jsou dnes jediní nezkorumpovaní.

A za těch špatných komunistů kdo chtěl cestoval, já jsem npř. procestovala mnoho i západních uzemí a také jsme na to měli, zatímco dnes ne.

Co ještě je třeba aby takoví prozřeli dříve než bude přílíš pozdě?!

Jirka

#8689 lépe by se odpovídalo, kdybyste si dal nějaké jméno

2014-11-09 10:21

#8684: - Re: Proč vás všechny irituje pár vulgárních slov v rozhlase, kterej normálně stejně skoro nikdo neposlouchá? Byl to provokativní úlet nic víc. Proč se tím proboha všichni zabýváte?

Pominu fakt, že stále nechápete rozdíl mezi nezávislou partou punkerek a prezidentem. Ale pravda je, že Zemanova sprostota je ten menší problém. Skutečný problém je, že Zeman je zavázán Lukoilu, který si ubytoval na Pražském hradě. A že zřejmě koná dle instrukcí Lukoilu a Putina.


Nepřihlášený uživatel

#8690

2014-11-09 10:23

Přesto, že jsem jej volil, jeho vystoupení je neslučitelné s jeho funkcí

Nepřihlášený uživatel

#8692 Re: demagogie

2014-11-09 10:31

#8691: Jirka - demagogie 

 Tak to zkusím napsat jinak.  Tu petici, vyvolali lidé, kteří schvalují chování pussy riot a odsuzují miloše zemana. Zeman svým, poněkud neomaleným jadrným vyjádřením jenom chtěl poukázat, že dávat společnosti za příklad lidi, co se chovají také vulgárně, není zrovna nejlepší příklad a aplikoval to na osobě své.  Věděl, že bude pranýřován,ale aspon vyvovla diskuzi, co se ještě může a nemůže.  Proto se zde diskutuje i o pussy riot, protože dávat to za příklad mi nepříjde štastné. 


Nepřihlášený uživatel

#8693

2014-11-09 10:32

Miloše Zemana jsem nevolil a tak mi nedělá problém ani tentokrát vyjádřit svůj odpor k této osobě, podpořený navíc jeho vyjadřováním a činy v době prezidentského působení. Není dobrým vzorem pro nikoho z alespoň průměrně inteligentních lidí. A už vůbec ne pro naše děti!!! Stále si však říkám, so tím sleduje a komu připravuje půdu pro další prezidentské volby??
Roman Skácel

#8694 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 10:38

#8674: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Moc dobře to chápu, bez obav. Stejně jako cizí korporace vnikly k nám a díky nim má práci a dobrou práci, hodně občanů naší země (např. celý automobilový průmysl a na něj navazující kvanta firem), tak i naše korporace podnikají v Evropě i USA a jinde. Proč taky ne, když jim to umožňuje náš volný přístup na všechny trhy civilizovaného světa.

Nejsem malý člověk, jsem svobodný občan, na rozdíl od libovolného Číňana, nebo Rusa. Za Vás mluvit nebudu, jak se cítíte, tak jste. Já mohu založit stranu a hnutí, mohu být v opozici veřejně i proti prezidentu republiky, mohu cestovat, mohu podnikat, obé v celé Evropě, zkrátka mohu žít v mezích zákonů jinak zcela volně. A Vy také, jenže mě je to příjemné, kdežto Vy to už ani nevnímáte, je to pro Vás samozřejmé, přesto že stále přemýšlíte "třídně", když USA jsou ten největší nepřítel.

Omyl pane, USA a ostatní civilizované země jsou našimi strategickými partnery už dvě desítky let a to co nabízejí je skutečná demokracie a s ní spojená svoboda "různě velkých lidí" (jak se kdo cítí), kterou pouze já vnímám a Vy poněkud nevidíte.

To Vy a Vám podobní budete muset pochopit na které straně stojí země, jejíž jste občany a buď se v ní naučit žít, nebo hold přesídlit někam východněji, kde jsou Američané opravdovými nepřáteli.

P.S. Jste v rozporu sám se sebou, máte práva, svobodu, žijete v demokracii a vše jste schopen popřít svým světonázorem a pofiderními obavami o něco, co nedokážete ani zvážit, ani změřit, přesto se toho umíte dokonale bát a svůj iracionální strach dále šířit kolem sebe...


Nepřihlášený uživatel

#8695 Re: Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 10:38

#8676: Barb - Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

 Bez ironie laskavě, moc rozumu jste totíž nepobral.Takže president v té ,,demokracii" nemá právo na vlastní názor, hned Lukoil a co ti primitivní zaprodanci západu s čím jsou provázani?

kdemohkrad

#8696 Re: jen klid, proč tolik hysterie ?

2014-11-09 10:46

#8672: Jirka - jen klid, proč tolik hysterie ? 

 KDO Z TĚCH "MORÁLNÍCH VELIKÁNŮ", KTERÝ JIM  ZDE JAKO VY  DĚLÁ ADVOKÁTA BY TAK PSAL, KDYBY VYSTUPOVYLY PROTI KOUPENÝM ODPŮRCŮM PUTINA?

PŘÍPADNĚ STAJNÁ SKUPINA V USA TAKTO ZA CIZÍ GROŠ URÁŽELA ČERNOUŠKA Z BÍLÉHO DOMU??

UŽ ČTU VAŠE KOMENTÁŘE NA JEJICH OBHAJOBU...

ZDE PLATÍ DVOJNÁSOB,ŽE KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ... 

Z RUSKA DĚLÁTE AGRESORA A ZE SKUTEČNÉHO AGRESORA A TERORISTY BOJOVNÍKA ZA SVOBODU NÁRODŮ. 

TOHLE BINGO SE VÁM POVEDLO...

Jirka

#8697 opět demagogie

2014-11-09 10:48

#8692: - Re: Tu petici, vyvolali lidé, kteří schvalují chování pussy riot a odsuzují miloše zemana.

Ale tak to přeci není. Já např. neschvaluji výtržnosti Pussy Riot v kostele. Opravdu se mi to příčí, protože kostel je místo duchovní. Ovšem Pussy Riot mi jsou celkem ukradené, vždyť ani nejsou Češky. Zato Zeman je Čech, navíc prezident. Takže jeho chování, které rovněž neschvaluji, mi vadí daleko víc.

Roman Skácel

#8698 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 11:00

#8688: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Stačí, když o těch fašistech a banderovcích víte všechny podrobnosti Vy a nebudu Vám v tom odporovat, že na Ukrajině jistě operuje i nemálo na vládě nezávislých bojůvek.

Psal jsem jinde, že je Ukrajina podle posledních politologických studií, opravdu na pokraji občanské války (hodně bude záležet na schopnosti jejich vlády zajistit lidem alespoň základní potřeby pro život), přičemž je rozumné to brát vážně a čelit tomu co nejúčinněji, jinak bude fakt velký problém na světě.

Bylo by rozumné se ptát, kdo má lví podíl na aktuální situaci Ukrajiny? A také, abych se vrátil k tématu této diskuze k Petici, kdo podporuje síly, které už dokázaly Ukrajinu dostat až na okraj ekonomické a vojensko-politické propasti? Kdo u nás v zemi podporuje skutečnou příčinu ukrajinských potíží?

Odkud víte o těch 5 mld. dolarů, kterými USA podvracejí stabilitu Ukrajiny? Snad nemyslíte ty americké vojáky, co okupují anektovaný Krym a bojují na straně separatistů na východní Ukrajině. Nebo máte snad na mysli americké zbraně, kterými jsou separatisté vyzbrojováni a jimiž sestřelují i civilní letadla? Ba ne, Vy musíte myslet na americké velitele, které Washington posílá separatistům, aby je vedli v boji proti pravidelné ukrajinské armádě co nejúčinněji, že jo? Nebo snad myslíte ty americké "humanitární" konvoje, které na Ukrajinu vozí zbraně a z Ukrajiny stroje a zařízení a kdoví co ještě?

Dámo, bděte! 

 

kdemohkrad

#8699 Re: Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 11:01

#8667: Roman Skácel - Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

 Příspěvkem k opravdovému zamyšlení může být v této diskuzi jen takový, který buď vulgárně zesměšňuje a pomlouvá pana presidenta, nebo takový, který na to jde od lesa...

Je to stejné jako se řezníkem, který přijde před martinským posvícením zapíchnout panu Landovskému čuníka:

Řezník Václav přijde do prasečího chlívka a tluče pašíka klackem přes hlavu a kope do něj, aby ho dostal na dvorek, mohl mu jednu "ubalit" sekerou a omráčeného zapíchnout.

Řezník Karel přijde do prasečího chlívka a lochtá pašíka za ušima, aby ho dostal na dvorek, mohl...

Oba přišli, aby pašíka zapíchli, metoda jak ho dostat na dvorek se volí podle řezníka a podle potřeby. 

Účel je ale v obou případech stejný..

A že Vaším přáním je "dostat pana presidenta Zemana na dvorek" je zřejmé z každého Vašeho příspěvku. 

 


Nepřihlášený uživatel

#8700

2014-11-09 11:01

Z reakcí přátel ve Spojeném Království i dále ve světě rozumím, že svět buďto jméno prezident Zeman vůbec nezná a neví kam ho zařadit (což je v tomto případě požehnání), nebo ho chápou jako hlupáka, sprosťáka, ožralu či nabubřelého všeználka. Od začátku prezidentování pana Zemana jsem nezaznamenal v (britských) médií jediný pozitivní komentář o jeho osobě ale může být, že jsem je neviděl všechny. Ty co jsem četl/slyšel/viděl jej široké veřejnosti přiblížily nechvalně ... hmm, proč asi ...