TÁHNĚTE. JSTE NAŠIM NEPŘÍTELEM. JSME OBČANÉ V ODPORU, ČL. 23 LZPS

 

 

TÁHNĚTE. JSTE NAŠIM NEPŘÍTELEM. JSME OBČANÉ V ODPORU DLE ČLÁNKU 23 LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD.

Okradli jste nás každého o miliony Kč. Každý den nás okrádáte, trávíte pesticidy a chemií. Otrávili jste naši pitnou vodu, ukradli to, co nám všem patřilo, zadlužili stát, zničili jste všechno co se dá – průmysl, vědu, výzkum, školství, kulturu, spokojenost lidí, naději na lepší budoucnost pro nás a naše děti. Nevěříme vám nikomu! Ukažte, že jste alespoň trochu lidi a rezignujte ze svých funkcí! Nechte Zemanovi aby znovu sestavil prozatimní vládu a vyhlaste nové volby tak, že všichni budou mít rovný přístup k médiím, ne jenom ti, kteří páchali zločiny na našem státě, kteří jsou zrádci dle odkazu prezidenta Beneše, protože rozdělili stát, dali u nás prostor největšímu nepříteli našeho národa, to je Sudetoněmeckému landsmanschaftu, atd. Nejste žádní pámbičkáři, takže proč jste vy, kteří vytvořili tak ohromnou korupci odhlasovali církevní restituce? Podplatila vás katolická církev nebo někdo jiný, komu budou církevní restituce vyhovovat, protože to prolomí ještě více Benešovy dekrety a to pomůže návratu Řádům německých a maltských rytířů, kterým za Beneše sebrali majetek za kolaboraci? To prolomí Benešovy dekrety plně a potom, co jste sem natahali milion lidí z východu, ne odborníků, ale takových, které nikdo nepotřebuje, budeme ještě vracet majetek sudetským Němcům?

Po tom, co odejdete vy, budeme požadovat nové prezidentské volby, protože to, že Zeman dal post velvyslankyně Klausové, která mimo jiné seděla v dozorčí radě státního podniku ČEZ, který dal jejímu synovi z našich státních peněz 100.000.000 Kč. Všichni politici spojení s polistopadovým zlem musí jít. Včetně Zemana.

Jsme občané v odporu proti nelegitimnímu režimu. Článek 23 Listiny základních práv a svobod uvádí, že občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. To je právě to, co se u nás již přes 20 let děje.

Přes 20 let jste nám lhali, že budujete demokracii. Budovali jste kryptofašistický policejní stát. Vybudovali jste z nás kolonii. Aby vám to prošlo, odhlasovali jste si doživotní imunitu. Vyšší než kdekoli ve světě. 100% nelegální. 20 let podvodů na našem národě, za tichého souhlasu katolické církve a německý tisk vám k tomu tleskal! Teď najednou všichni vy, kteří jste korupci zavedli, děláte, že proti ní bojujete! Je čas vám říci dost! Táhněte!

300 miliard ročně odchází z ČR jako zisky cizích korporací, přes 200 miliard se promrhá na klientelisticky - korupčně nastavených státních zakázkách, atd. V ČR je zaměstnáno necelých 5 milionů lidí. Takže každý zaměstnaný by mohl mít o 100.000 Kč na rok více, což by znamenalo, že i minimální mzda by byla přibližně 2x vyšší. Uvědomme si, že náš hrubý národní produkt na obyvatele není o moc nižší než v Německu, ale naše mzdy jsou 4x nižší. Tohle trvá přes 20 let. Takže každá 4 členná rodina byla okradena o alespoň 4 miliony Kč a za dalších 20 let bude okradena celkem o 8 milionů, neboli o kvalitní rodinný dům, každoroční drahou dovolenou, kvalitní auta, možnost jíst hodnotnou organickou, ne chemickou stravu, která prodlužuje, ne snižuje věk a upevňuje, ne ohrožuje zdraví, mohli bychom žít ve společnosti bez kriminality, justiční mafie a exekutorů, společnosti, která by byla pro Evropu příkladem, ne jejím smetištěm.

Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není příliš zručný na počítači a chce proto poděkovat těm, kteří ji dali na web a slíbili mu prostor na serveru www.volbyvolby.cz, po tom, co petice dosáhne jistého počtu podpisů. Dále by chtěl poděkovat serveru www.25000.cz za informace, které šíří.

 

https://www.facebook.com/events/868026669890276/


 

Petice:

  NE PODPOŘE UKRAJINSKÝM NACISTŮM, ANO PODPOŘE ČESKÉMU NÁRODU!      
  PETICE PANU PREZIDENTU ZEMANOVI PRO UDĚLENÍ MILOSTI J. POPELKOVI      
  STOP KOLONIZACI ČR A ŽÁDOST O NAPRAVENÍ POLISTOPADOVÝCH KŘIVD      
  TÁHNĚTE. JSTE NAŠIM NEPŘÍTELEM. JSME OBČANÉ V ODPORU, ČL. 23 LZPS      
  PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ      
  PETICE PROTI JMENOVÁNÍ ČI PRO ODVOLÁNÍ BRABCE, MINISTRA PESTICIDŮ      
  STOP ODLIVU PENĚZ Z ČR, EXEKUCÍM, NÍZKÝM MZDÁM. DLUHOVÁ AMNESTIE.    

 

 

 

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Petr Novák, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...