NE PODPOŘE UKRAJINSKÝM NACISTŮM, ANO PODPOŘE ČESKÉMU NÁRODU!

PETICE VLÁDĚ: MÁME DOST TOHO, CO SE U NÁS PO LISTOPADU DĚJE! NE PODPOŘE UKRAJINSKÝM NACISTŮM, ANO PODPOŘE ČESKÉMU NÁRODU! POSTAREJTE SE O BLAHO NAŠEHO NÁRODA! STOP PODPOŘE NACISTICKÝCH A KOMUNISTICKÝCH STÁTŮ! STOP PODPOŘE UKRAJINY A VIETNAMU!

Stop těm, kteří podporují neonacismus na Ukrajině a komunismus ve Vietnamu. Ať tahle vláda pomáhá našemu národu, ne ukrajinským náckům. Ať anuluje nelegitimní exekuce, restituce, privatizace, amnestie, tím, že bude anulováno vlastizrádné rozdělení republiky, dále ať se postará o navýšení mezd o 6.000 a důchodů o 3.000 měsíčně tím, že bude zabráněno odsunu přes 0,6 bilionu Kč ročně do zahraničí, na zmanipulovaných státních zakázkách, solárním tunelu, ČEZ tunelu, atd. Ať rychle napraví polistopadové škody a křivdy, tvrdě potrestá viníky a nasměruje republiku k rychlému růstu prosperity. Ať vyhostí Sudetoněmecký Landmaschaft. Jestli nezačne pracovat pro náš národ, ať se odstěhuje na nacistickou Ukrajinu či do komunistického Vietnamu! Západ a katolická církev pomohli Hitlerovi k moci, dnes pomáhá náckům i ČR. Na Ukrajině jsou dnes vládní ministři představitelé neonacistické strany Svoboda, ta má úzké vztahy s německou neonacistickou NPD. Svoboda definuje ukrajinský národ jako „společenství krve a ducha“, a obdivuje boj ukrajinských kolaborantů, Banderovců, na straně Hitlera. Další organizací, která působila na Majdanu, je Pravý sektor, jejíž šéf nechal své lidi od ledna střílet na policajty. Z jakého pohledu je petice:

http://www.SOS.cz

https://www.facebook.com/events/365384566933697/

https://www.facebook.com/groups/539574919387006/

Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není příliš zručný na počítači a chce proto poděkovat těm, kteří ji dali na web a slíbili mu prostor na serveru www.volbyvolby.cz, po tom, co petice dosáhne jistého počtu podpisů. Dále by chtěl poděkovat serveru www.25000.cz za informace, které šíří.

 

Petice:

  NE PODPOŘE UKRAJINSKÝM NACISTŮM, ANO PODPOŘE ČESKÉMU NÁRODU!      
  PETICE PANU PREZIDENTU ZEMANOVI PRO UDĚLENÍ MILOSTI J. POPELKOVI      
  STOP KOLONIZACI ČR A ŽÁDOST O NAPRAVENÍ POLISTOPADOVÝCH KŘIVD      
  TÁHNĚTE. JSTE NAŠIM NEPŘÍTELEM. JSME OBČANÉ V ODPORU, ČL. 23 LZPS      
  PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ      
  PETICE PROTI JMENOVÁNÍ ČI PRO ODVOLÁNÍ BRABCE, MINISTRA PESTICIDŮ      
  STOP ODLIVU PENĚZ Z ČR, EXEKUCÍM, NÍZKÝM MZDÁM. DLUHOVÁ AMNESTIE.    

 

 

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Petr Novák, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.