Podpora vzniku alternativní základní školy Comenia

Svým podpisem vyslovuji podporu nově vznikající základní škole Comenia, která vzniká v působení obce Kostelec u Heřmanova Městce. Jsem přesvědčen/a, že vznik této školy je důležitým krokem ke zkvalitnění vzdělávání nejen v našem regionu, ale i v celé naší republice. Zároveň vnímám nezbytnou potřebu vzniku této školy zaměřenou na individuální vzdělávání. Demografický vývoj ani koncepce rozvoje vzdělávání v Pardubickém kraji nejsou směrodatnými ukazateli pro vznik této školy, která jednoznačně má naplnit potřeby veřejnosti v alternativním přístupu k výuce a možnosti vzdělávat své děti doma.

Více o škole na: Petice pro podporu školy

Data z petice budou předána na ministerstvo školství a tělovýchovy, k podpoře naši žádosti o založení školy.

Hodnotnější jsou samozřejmě fyzické podpisy, budeme rádi za jakoukoliv podporu v tomto ohledu a každého, kdo bude mít chuť a sílu začít sbírat podpisy fyzicky, podpisový arch je dostupný zde.


Mgr. Zdeněk Kratochvíl - ZŠ Comenia s.r.o.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Mgr. Zdeněk Kratochvíl - ZŠ Comenia s.r.o. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )