Pane Porošenko, zastavte prosím už to vraždění civilistů

Vyzýváme a prosíme Vás jako prezidenta Ukrajiny, aby, jste zastavil vojenské akce ukrajinské armády, ke kterým jste vydal rozkaz, a šílené vraždění civilistů příslušníky fašistického Pravého Sektoru na jihovýchodě Ukrajiny.

Dokažte světu, že jste skutečně, jak tvrdíte prezidentem celé země, a všeho jejího lidu a vydejte rozkaz, ať přestane ostřelování a bombardování měst a vesnic plných nevinných civilistů.

Díky stylu boje, který vede Vaše armáda a příslušníci dobrovolnických banderovských brigád, umírají nejen bojovníci domobrany, ale hlavně nevinní muži, ženy a co je nejhorší, také MALÉ DĚTI.

Máte moc to šílenství zastavit, protože takto zemi stejně nespojíte, nýbrž rozdělíte navždy. Žádná matka, nebo otec, Vám nepromine smrt svého dítěte, a pyramida vytvořená z křivd a nenávisti, bude každý den větší a vyšší, dokud se nezhroutí v základech a nezavalí celou zemi!

Pamatujte, že Vaše činy budou nemilosrdně soudit dějiny a především Váš vlastní lid! Zatím jste pro svou zemi mnoho dobrého nevykonal, a vše co člověk udělá, se mu jednou vrátí.

 

 

Níže podepsaní občané České a Slovenské republiky.


Ladislav Kašuka    Kontaktujte autora petice