PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM

Quoted post

efos

#46 Re: Simonka

2013-01-13 02:23

#40: Irena - Simonka

Také jsem četl dnešní článek o malé Simonce, diskusi pod článkem, nemohl jsem nepodepsat tuto petici. Jako táta vím, jaké to je střídat se v péči o dítka, co musí být třeba jen kvůli angíně doma a nedovedu si představit permanentní plnou péči bez pomoci.   Asi zřejmě nikdo z MPSV nechápe, že handicap nemá jen postižený, ale všichni, kteří mu musí věnovat svou péči. Tím nemůžou mít tým chův, odborníků, které si úředníci z našich daní a odvodů můžou dovolit, zatímco krátí těm opravdu postiženým to, na co se skládají ostatní v dobré víře, že ty prostředky pomohou tam kde mají. Je mi z toho smutno, moc bych přál, nejen Simonce, ale všem, aby to, co my zdraví, pokud jsme schopní, pomohlo jim, ne úředníkovi z MPSV, který odkazuje na protetika, patrně pouze proto, že jedno protetikum nevalné kvality nasadil na svůj krk...

Odpovědi

Veronika

#47 Re: Re: Simonka

2013-01-13 22:20:25

#46: efos - Re: Simonka

Moc hezky napsané.. děkujeme a vážíme si všech přibývajících podpisů. Simonka, Anička a všechny ostatní handicapované děti si zaslouží alespoň o trošičku více, než to minimum co jim "stát" schvaluje..