Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1664 Re: Re: Výstižný popis současné situace

2013-01-01 14:28

#1662: - Re: Výstižný popis současné situace

MIP dělá přesně to, co kritizuje, ale nevidí to a nejspíš si to ani nikdy neuvědomí. Totalitní způspby jednání jsou v lidech, jako MIP hluboce zakořeněné. Čím se liší MIP od té učitelky, co nutila podepisovat petici proti M. Horákové? Jenom tím, že mu současný svět neumožňuje žádat "Psovi psí smrt". Tak na paní Baborovou alespoň křičí "Chcípni babo". Ubožáček!

Odpovědi

MIP

#1665 Re: Re: Re: Výstižný popis současné situace

2013-01-01 14:52:04

#1664: - Re: Re: Výstižný popis současné situace

Já to nekřičím. To je tvoje drzá bolševická lež. Já tu jen píši svůj názor na to, proč asi někdo toto křičí. A jak "nevinná" je soudružka Baborová a ostatní, kteří ještě dnes se hlásí k největšímu svinstvu XX.století. Co je na tom totalitního bys měl objasnit. Nikoho k ničemu nenutím. Že "bych nutil, kdybych mohl" je jen další bolševická lež z tvé huby, ničím nepodložená (stejně mohu já tvrdit o tobě, že bys byl ochoten mne za to popravit, kdybys mohl). Ovšem i kdyby tomu tak bylo - tedy to, že já dělám totéž - (KDYBY !!!!), je to důvod podporovat něco takového, jako je soudružka Baborová? Co jsem zde napsal totiž těžko vyvrátíš. Takže nezbývá než, jak učil soudruh a zločinec Lenin, dialekticky mne obvinit z toho samého, bez důkazů i logiky.... Jenže to argument ve prospěch Baborovského svinstva pořád stejně není. Alespoň ne pro toho, kdo má mozek. Zkrátka, nevykrucuj se odvoláváním se na mne. Ty jsi Baborovské svinstvo ochoten podporovat ať má za sebou jakoukoliv minulost a pro každého rozumného představuje jakoukoliv hrozbu do budoucnosti. Já ne. To je to celé.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...