Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2164 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 10:10

#2163: - Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

Otázku je nutno položit jinak. Jak je možné, že k tomu došlo? Jak to, že v krajských volbách komunisté tolik získali? Sejměte si klapky z očí a podívejte se na činnost naší vlády: na rezortech jsou neddborníci, viz např. sKarty, registr vozidel,....Co kauzy CASA, PROMOPRO, IZIP, OPENCARD atd. ? Rozkrádání peněz ze státní kasy, korupce. Co poslední výstřelky paní Peake na MO? Prostě - pravice zklamala a lidé se opět vrací k levici. Pokud se pravice bude chovat alespoň trochu zodpovědně (zatím tak nečiní), lidé komunisty volit nebudou. Jinak - aktivity studentů v této situaci jsou k smíchu nebo spíš k pláči. Jste vskutku naivní. Za hlupáka se nepovažuji, o historii něco vím a abych Vás uklidnil - komunistou nejsem a nikdy jsem komunisty nevolil. Jsem demokratem a respektuji výsledky voleb.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2229 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 18:53:50

#2164: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

Jak kolovrátek hrají to své: "komunistou nejsem a nikdy jsem komunisty nevolil". Jenže už Bible praví: "podle ovoce poznáte je". Smrad z bolševické hyení tlamy prozradí bolševika, i kdyby se 10000000000000000000000000000000000000 krát  zaklínal, že "komunistou nejsem a nikdy jsem komunisty nevolil."