Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

klamm

#2151 KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 00:11

Tvrdit, že je KSČM extrémistickou, nedemokratickou stranou je účelovou manipulací s cílem ideologicky ohlupovat a mobilizovat nevědomce.

Pokud má někdo s KSČM problém, nechť zvedne zadek a podá podnět ke správnímu soudu. A já mu garantuji naprostou blamáž. Existence KSČM, ani její program, není v rozporu s ústavním pořádkem ČR, a proto jsou požadavky této petice zcela nelegitimní, politicky účelové a právně irelevantní. A to říkám jako nevolič KSČM.
klamm

#2152 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2012-12-15 00:15

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ No, Lubo, o dějinách toho moc nevíte. ČSSD byla VŽDY na straně demokracie, a to i v době, kdy mnozí členové dnešní pravice a hlasití "antikomunisté" seděli na schůzích normalizační KSČ nebo studovali VUML (jako např. Přemysl Sobotka z ODS). ČSSD přežila fierlingerovský puč a působila dál v emigraci na podporu demokracie. Proto hovořit o ČSSD jako trvalém spojenci KSČ je naprostá nehoráznost.

 


Nepřihlášený uživatel

#2153 Re: MAŠÍNI JSOU HRDINOVÉ A VŠE CO UDĚLALI BYLO SPRÁVNÉ

2012-12-15 00:19

chajda

#2154 Re: Re:

2012-12-15 01:10

#2149: Příštím ministrem školství bude komunista - Re:  

 ...inu, jak praví klasik, pravda je pojem relativní...takže to, co p.Baborová říká, je její pravda a pravděpodobně taky Vaše, ale moje pravda je jiná...


Nepřihlášený uživatel

#2155 Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 07:20

#2150: klamm - Re: Vítězslava Baborová mě učila

Takové početní úkoly byly tehdy v učebnicích běžně. I texty v učebnicích jiných předmětů byly poplatné té době. Je skutečně "na hlavu postavené", že skupina lidí, kteří tu dobu nezažili a vidí svět černobíle, si dovoluje "kádrovat" učitelku, která za sebou nechala kus pořádné práce, dobře učila děti matematice.

Musím znovu opakovat, co tady už mnohokrát zaznělo - studenti ukazují, že neví, co je to demokracie.


Nepřihlášený uživatel

#2156 Re:

2012-12-15 09:13

#2142: mirek2 -  Už kvůli tobě příště volím komouše. Toto je nástup fašismu a Rosocha, Váňa ,Doktor jsou fašisti!

 

Wachsamer Nachbar

#2157 Zimolo, Zimolo...

2012-12-15 09:17

A členové socanů teď chodí mezi lidi a zasvěceně trousí plky, že kdosi ve vedení protestů je evidovaný pracovník STB - dříve pracující pro KSČ, nyní podporující protesty proti KSČM. haha Další bolševickej manévr vypadá takto: s velmi ustaranou tváří pronést větu - a teď ta hladovka, to už je moc, vždyť to může dopadnout tragicky. Rádio Jerevan hlásí: Baborová se zhroutila do sebe a stal se z ní bílý trpaslík bojující s pravicovou frakcí STB proti zlým studentům, kteří drží smrtelně nebezpečný jednodenní půst. Zimolo fuj, fuj, fuj - nepraktikuj metodu "oni se časem vycukaj" a postav se k tomu jako chlap!
jenda

#2158 Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 09:18

jenda

#2159 Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 09:18

venda

#2160 Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 09:19

#2155: - Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

to je vidět její kvalita výuky - vychovala pěknýho blba!

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2012-12-15 09:20



Nepřihlášený uživatel

#2162 Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 09:30

#2160: venda - Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

Milý pane Vendo, já jsem také učitel. Vím, že takové příklady v učebnicích byly, učitelé je tedy běžně používali. Prosím Vás, vzpamatujte se a nastudujte si něco o demokracii. Já jsem starší než Baborová, tak nepište nesmysly a nedělejta ze sebe hlupáka. Musím napsat, že je mně smutno z úrovně chování a znalostí dnešních mladých lidí. Opravdu to hodně připomíná třicátá léta v Německu.


Nepřihlášený uživatel

#2163 Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 09:41

#2162: - Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

A mně zase, ty hlupáku, nepoučitelný hlupáku, připomíná rozlézání komunistické prašiviny "hodně" rok 1947. Snad jako učitel víš, že po roce 1947 přišel rok 1948.......


Nepřihlášený uživatel

#2164 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 10:10

#2163: - Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

Otázku je nutno položit jinak. Jak je možné, že k tomu došlo? Jak to, že v krajských volbách komunisté tolik získali? Sejměte si klapky z očí a podívejte se na činnost naší vlády: na rezortech jsou neddborníci, viz např. sKarty, registr vozidel,....Co kauzy CASA, PROMOPRO, IZIP, OPENCARD atd. ? Rozkrádání peněz ze státní kasy, korupce. Co poslední výstřelky paní Peake na MO? Prostě - pravice zklamala a lidé se opět vrací k levici. Pokud se pravice bude chovat alespoň trochu zodpovědně (zatím tak nečiní), lidé komunisty volit nebudou. Jinak - aktivity studentů v této situaci jsou k smíchu nebo spíš k pláči. Jste vskutku naivní. Za hlupáka se nepovažuji, o historii něco vím a abych Vás uklidnil - komunistou nejsem a nikdy jsem komunisty nevolil. Jsem demokratem a respektuji výsledky voleb.

klamm

#2165 Re: Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 10:49

#2159: jenda - Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická A to je vše, na co se signatář petice zmůže, když mu argumenty došly? Tomu tedy říkám ubohost.

 

kantor

#2166 Re: Re: Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 11:17

#2165: klamm - Re: Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

Bohužel,  demonstrující studenti a jejich příznivci se na těchto stránkách představují  demagogickými "výkřiky", argumenty nemají.  Svými akcemi vzbuzují zájem médií, to je tak vše.  Žádný skutečný demokrat jejich aktivity sdílet nemůže.

VYCHÁZÍ NOVÉ HVĚZDY

#2167 VYCHÁZÍ NOVÉ HVĚZDY- ORNELA ŠTIKOVÁ, DOMINIK HOŘEJŠÍ

2012-12-15 11:48


Tolik, tolik ale tolik myšlenek mají v těch svých hlavách: např:

ORNELA ŠTIKOVÁ : S Jágrem bych chodit nechtěla!

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-rozhovory/186549/ornella-stikova-s-jagrem-bych-chodit-nechtela.html
---------------------------------
http://budejovice.idnes.cz/rozhovor-s-dominikem-horejsim-dey-/budejovice-zpravy.aspx?c=A121115_102818_budejovice-zpravy_jkr

V hlavě mám obrovské množství myšlenek, takže jsem si musel vzít i prášek na spaní, abych usnul. Ale s tím náporem samozřejmě musím počítat.

Jak dlouho už to ve vás je?
Můj první kontakt s politikou byl ve čtyřech letech, když jsem v roce 1998 sledoval v televizi volební studio. Jediné, co mě ale zajímalo, byl vývoj grafů. Nějaké hlubší poznání mohlo být někdy ve dvanácti. V době nástupu Jiřího Paroubka jsem se začal politice opravdu věnovat.
Wachsamer Nachbar

#2168 Hořejší, Hořejší ..........fakt to v Tobě je, ty myšlenky, myšlenky......

2012-12-15 11:50

http://budejovice.idnes.cz/rozhovor-s-dominikem-horejsim-dey-/budejovice-zpravy.aspx?c=A121115_102818_budejovice-zpravy_jkr

V hlavě mám obrovské množství myšlenek, takže jsem si musel vzít i prášek na spaní, abych usnul. Ale s tím náporem samozřejmě musím počítat.

Jak dlouho už to ve vás je?
Můj první kontakt s politikou byl ve čtyřech letech, když jsem v roce 1998 sledoval v televizi volební studio. Jediné, co mě ale zajímalo, byl vývoj grafů. Nějaké hlubší poznání mohlo být někdy ve dvanácti. V době nástupu Jiřího Paroubka jsem se začal politice opravdu věnovat.
MONIKA

#2169

2012-12-15 11:56

V hlavě mám obrovské množství myšlenek už od čtyř let, víc jak Bartošová I.


Dominiku já také mám takové obrovské množství myšlenek.
Například " Ty jsi ale idiot. Já už z toho množství mých inteligentních myšlenek nemohu ani spát. Ty taky, tak si vem prášeček Dominičku. A jak ho budeš brát tak si hned k tomu zavolel své známé novináře.

Nepřihlášený uživatel

#2170 Re: No a teď fašisti zase perzekuují komunisty:

2012-12-15 12:11

#2148: Demokrat - No a teď fašisti zase perzekuují komunisty:  

 Dřív komunisti perzekuovali nekomunisty a teď zas modré straky a mafie, fašisti a nedemokrati perzekuují komunisty a levičáky. Takže holka, rudý bolševismus  nahradil kleptokratický a korupční modrý bolševismus ODS a spol a ty tomu kvůli staré křivdě pomáháš. Takže ses moc demokracie nenaučila.#2: -  

Nejsem nadšený z našich politiků...a z toho, kam to dopracovala ODS už vůbec ne, ale prosím, nemluvte o perzekuci levice a komunistů !! Nic se jim nestalo doteď a nedělo ani po roce 89. Je to sprosté tvrzení hlavně vůči všem, kteří byli zavražděni, týráni, mláceni, vězněni a skutečně perzekuováni komunistickým režimem...

ari

#2171 Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 12:12

#2160: venda - Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila Holt "úroveň" voličů pravice se pozná.

Jen kvůli pravicové spodině společnosti, vulgární a nevzdělané, se nacházíme v současné ekonomické i morální krizi.

 


Nepřihlášený uživatel

#2172 Re: Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila

2012-12-15 12:13

#2162: - Re: Re: Re: Re: Vítězslava Baborová mě učila 

 Pane, pokud jste učitel, pak nemanipulujte veřejným míněním.

Studenti mají na svůj nesouhlas a petici právo. Je to jeden z nejmírnějších demokratických prostředků.


Nepřihlášený uživatel

#2173 Re: Re: Re: Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-15 12:15

#2166: kantor - Re: Re: Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická 

 My dva na sebe stále narážíme:-)

Co je podle Vás nedemokratického na petici, nebo na demonstraci proti jmenování někoho do nějaké funkce?

DRŽÍM HLADOVKU - PODPORUJI STUDENTY

#2174 JEN SE ŠAČI HÁDEJTE - NEVOLENÁ - STRANA LIDEM KTERÁ VLÁDNE V ČR

2012-12-15 12:19


http://cs.wikipedia.org/wiki/LIDEM_-_liber%C3%A1ln%C3%AD_demokrat%C3%A9

V době voleb 29. května 2010 strana neexistovala a nezískala žádný mandát. Osm poslanců, kterými v současnosti klub LIDEM v PSP ČR disponuje, bylo zvoleno na kandidátce strany Věci Veřejné. Finanční příspěvek z těchto mandátu dále přísluší VV.
Oprava nadpisu - překlep

#2175 JEN SE ŠAŠC I HÁDEJTE - NEVOLENÁ - STRANA LIDEM KTERÁ VLÁDNE V ČR

2012-12-15 12:21

+