Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Bob

#877 Re: Re: Tak jak to bylo s tím sestřelením amerického letadla sovětským Migem, soudružko Baborová?

2012-12-01 18:01

#852: Eddard Stark - Re: Tak jak to bylo s tím sestřelením amerického letadla sovětským Migem, soudružko Baborová? 

 Pemane, Vy jste blbý, jak daleko vidíte. Určitě jste v té třídě seděl a přesně slyšel, že to tak bylo řečeno. Ne každý žák má svého učitele v oblibě, zvláště když mu šlape na paty a chce aby něco uměl, což ve Vašem případě se asi nestalo. Vaše mezery ve vzdělání jsou nenapravitelné. Kvůli Migu  je tedy paní učitelka napadána? Už nevíte, s jakou taškařicí byste vyrukoval.Jste trapný a neskutečně ubohý. Ráda bych poznala žáka, který toto tvrdil a chtěla bych, aby se veřejně podepsal, protože nevěřím, že to tak bylo.

Odpovědi

Peman

#883 Re: Re: Re: Tak jak to bylo s tím sestřelením amerického letadla sovětským Migem, soudružko Baborová

2012-12-01 19:17:42

#877: Bob - Re: Re: Tak jak to bylo s tím sestřelením amerického letadla sovětským Migem, soudružko Baborová?

Vidíte, a já tomu věřím. Věřím, protože soudržka se opravdu i DNES chová, že je to k věření. Studenty sprostě napadne pro troufalost, s jakou si dovoluji proti bolševické madam protestovat. Kdyby byla tak dobrý pedagog, tak něco takového - dehonestovat někoho jen kvůli věku , je jedno jestli nízkému nebo naopak vyššímu - jí vůbec nepřijde na mysl. A studentům mohla vzít vítr z plachet jednoduchým prohlášením "nedávejte mne s minulým režimem do souvislosti, já s ním také nesouhlasím". To by ale soudružka nesměla mít blbou bolševickou palici, ideologicky vymytý mozek a být poslušná vůči Straně, vždy a ve všem. Takže, když Strana kdysi kázala VE VŠECH PŘEDMĚTECH uplatňovat linii strany (což je neoddiskutovatelný fakt), soudržka jistě horlivě poslechla...




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...