Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

BACHANAKK

#1053 Re: Demokracie vypadá jinak - študáci nepochopili demokratické volby

2012-11-23 14:38

#1034: demokrat - Demokracie vypadá jinak - študáci nepochopili demokratické volby

Dobrý den demokrate,

tušíte vůbec jakým poměrem hlasů v Parlamentu prošly církevní restituce a že restituce je jenom navrácení ukradeného a dosti zdevastovaného majetku?Vaše ostatní postřehy jsou z drtivé většiny pouze umně poskládané polopravdy a lži,kterými již delší dobu se snaží tento národ krmit tzv. ČSSD společně se šéfy odborů.Bohužel asi patříte k těm,kteří na základě  životních zkušeností nejsou schopni si utvořit svůj vlastní názor a tak se stávají lehce manipulovatelným voličem,který je ochoten za fůru slibů dát svůj hlas ve prospěch různých Paroubků,Ráthů,Drymlů,Palastů,Filipů a mnohým jim podobným.

Lež a nenávist není tou nejlepší životní cestou !

Odpovědi

demokrat

#1055 Re: Re: Demokracie vypadá jinak - študáci nepochopili demokratické volby

2012-11-23 14:51:06

#1053: BACHANAKK - Re: Demokracie vypadá jinak - študáci nepochopili demokratické volby  

 Zažil jsem oba režimy. Ty restituce , nikdo neví, co se má vrátit, majetky, výměry všeho jsou nadhodnocené. Proč má platit ateista, nenarozený něco církvi. Tato upalovala ve jménu boha. Je to pořád jenom fikce, ve jménu boha se vedly války.Ještě papež světil zbraně, aby lépe zabíjely.Papež ve zlatém rouchu v chrámu obklopen zlatými poháry káže o morálce, pokání, hrbit záda, lidé manmí být  v pokoře. Na co jim jsou obrovské majetky, většina pochybného.Když kážou o pokání, tak ať se tato fikce kaje. Proč s tímto nesouhlasí 92 % národa, to bych chtěl od Vás vysvětlit. Jinak, ano prošly, ale jedním hlasem a to člověkem , který je nepravomocně odsouzen za korupci a ještě hlasy politické strany LIDEM, kdy tuto politickou formaci nikdo nevolil. Pokřivená demokracie.Jinak mně nemusíte něco vnucovat, mám svoje zkušennosti, ale vyhazování lidí na dlažbu bez udání důvodu, ožebračování rodiín s dětmi, invalidů, seniorů, to komunisté i před rokem1989 nedělali. Natož, aby toto dělali v této demokracii. KSČM je demokratickou stranou,ať se Vám to pane líbí , nelíbí. tako 23 let zde nekradla. Stát nebyl zadlužen a tato nepravice za 6 let zadlužila stát a ještě ji dává do recese.Demokracie je široký pojem, ale bez peněz není demokracie, ta je pro vyvolené. Kdyby aspoň nabyli majetky legálně.Tato vláda škodí, je jenom dobře, že lidé šli k volbám a volili demokraci, šťastnou budoucnost, KSČM a ČSSD v krajích.Jestli nechcete pochopit, co jsou demokratické volby, je mne Vás upřímně líto. To co dělá tato asociální vláda, nemá s demokraciií nic společného, viz ten hlas a pak hlasy strany, kterou nikdo nevolil. Proč se bouří 92 % národa, jsou to i pravicoví voliči.Nevím, kolik Vám je let, já jsem dost stár, abych pochopil, jaká bije. Študáci ať študují a hlavně,ať se klepou, aby jim tato vláda  rapidně nezvýšila školné,jako to dělá pravice na západě. O tomto je, demokrat.