Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Občan

#262 Re: KSČ - KSČM Juříku, nebuď modrý bolševik

2012-11-23 10:59

#251: Jura - KSČ - KSČM 

 Juro, nebuď modrý bolševik. Baborová je normální slušná učitelka, jinak by v té profesi tak dlouho nevydržela. Ty modré antikomunistické kecy strany, která vytunelovala republiku a do které přešli z někdejší KSČ v zástupech vyložení kariéristé jako Stráský, Tlustý, Ježek, Zieleniec a svazáci synci komunistických rodičů Nečas a Topolánek, mám moc rád. Problémem téhle republiky dneska nejsou komunisté, kteří by zneužívali moc, ale kriminální parta v ODS navázaná na mafie, která družně tuneluje republiku, vykrádá předražené veřejné zakázky a korumpuje a kontroluje justici, vnitro, policii. Vykrást tenhle stát za pouhých dvacet let a vydírat lidi, že už není na důchody ani na to, aby chdý dítě mohlo na lékařskou pohotovost, tam to dopracovali ODSSáci, ne KSČM

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#268 Re: Re: KSČ - KSČM Juříku, nebuď modrý bolševik

2012-11-23 11:14:18

#262: Občan - Re: KSČ - KSČM Juříku, nebuď modrý bolševik

Občane, řeči o tom, když někdo kritizuje komunisty, tak je hned označen za "modrého bolševika", skutečně miluju. Jestli Tě to uklidní, tak ODS jsem nikdy nevolil a nikdy volit nehodlám, je to pro mě strana totálně nedůvěryhodná už od roku 1992. Ale dost dobře nepochopím, když "normální slušná učitelka", jak píšeš, může pořád setrvávat v KSČM. Skutečně něchápu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...