Protipetice na zrušení rally!

Quoted post

bob

#224 Re:

2012-11-18 23:22

#84: JohnyS -

neomezujte nám osobní svobodu uzavírkami a uveďte do původního stavu vše co zničíte včetně silnic které okupujete a pak nebudu mít proti vaši snobské zábavě námitek jinak musím podepsat petici PRO ZRUŠENÍ RELY V ČR

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#225 Re: Re:

2012-11-19 00:37:38

#224: bob - Re:

Chlape, víte kolik silnic bylo opraveno jen kvůli tomu, že se po nich proháněla rally auta? Nebýt rally, tak na mnohých cestách jezdete a vyhýbáte dírám jako na slalomu.

jay

#228 Re: Re:

2012-11-20 10:42:08

#224: bob - Re:

Žijeme v demokracii. Každému omezuje osobní svobodu dnes a denně někdo jiný. Jednou je na návsi pouť a já nemůžu domů. Po druhé je volejbalový turnaj a auta mi pakrují na trávníku přímo před plotem. Když je u nás letní zábava, máme odpadky po celé vsi a sem tam i někdy nablito. A víte co Bobe? Toleruji to a neomezuji osobní svobodu ostatních v pořádání takových akcí. Vždycky byste našel někoho, komu se to, či ono nelíbí. Ale ve chvíli, kdy je většina vsi pro - jedná se o demokratické rozhodnutí a já ho respektuji. Proč to nedokážete udělat i vy?

marrrqui

#251 Re: Re:

2013-01-04 22:01:24

#224: bob - Re:

Snobská zábava? Většina lidí těžce šetří, aby si mohli dovolit párkrát za rok jet. Když jsou dobrý, tak se hold někdo rozhodne táhnout je vejš. Ano, jsou tam i podnikatelé, ale celkově tyhle závody nejsou ryze snobský. Jeď na ně někdy a pak se teprv rozhoduj, jestli to chceš rušit. A nauč se aspoň správně napsat, rely, pcha. Mě zase vadí drogi a alkochol a párti a merichuana.