Vyhodte Bílka

Quoted post

Rocky

#1094 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

2012-11-08 07:28

#1091: roman - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

Konečně někdo kdo dal dohromady nějakou souvislou myšlenku..:)) Já netvrdím, že je Bílek ideální trenér pro naši repre. Nadruhou stranu se tady z něj dělá nejhorší trenér na světě. Před tím se to samý dělalo z Rady...a ještě před tím z Chovance. Já říkám, že ať tam v dnešní situaci bude kdokoliv moc víc s tím prostě neudělá. Já pořád nechápu jak si někdo může myslet, že trenér co má k dispozici hráče 5-6x za rok na repre srazech (a to pokaždý jiný) dokáže zázraky. Kor s hráčema co hrajou zanedbatelnou roli v zahraničních klubech. Tvrdit, že porazit POlsko a Řecko byla povinost je taky docela radikální názor. POlsko bylo doma, má několik hráčů co hrajou v daleko špičkovějších klubech a hrají tam daleko důležitější roli než naši hráči. POlsko bylo favoritem. A kdo tvrdí opak tak tomu prostě nerozumí. To je jako tvrdit, že sme v hokeji proti Kanadě v její nejsilnější sestavě favoritem. TAk to prostě není. POdívejte se někdo na naši sestavu. Na vůbec možnosti z čeho může trenér vybírat. Dyk to je žalostný oproti tomu co měl třeba Bruckner. Ten měl v základu 7-8 hráčů co hráli v top evropskejch klubech důležitou roli. AC Milán, Juventus, Chelsea, Dortmund, Benfica, Lazio, Ajax..... víc jak polovina manšaftu snesla nejpřísnější evropský meřítka. Kdo dneska snese aspoň průměrný měřítko??? Jak můžete tvrdit, že POrtugalsko má o trošlu kepší kádr??? Hráči co sou v Manchesteru.... v Realu Madrid....Portugalský týmy nemaj problém projít do Ligy Mistrů... několikrát za sebou vyhráli portugalský týmy evropskou ligu. Jeden zápas z deseti bysme možná nad Portugalkem v jejich slabší chvíli vyhráli. Ale prostě tyhle týmy jsou někde jinde. I Rusko ať se nám to líbí nebo ne je někde jinde. Vždyť i jeden z našic nejlepších útočníků Necid když je zdravej tak má vůbec problém se dostat do základu lehce nadprůměrnýho ruskýho klubu. Trenér prostě roubuje taktikuna možnosti našich hráčů. A ty možnosti sou omezený. V našem týmu je jen pár hráčů (napadá mě v podstatě jen Pilař....občas Limberský a Gebre) co jsou schopný přejít jeden na jednoho a přečíslit soupeře. Ostatní to prostě nedaj. Ostatní sou tam od toho plnit co možná nejlíp defenzivní úkoly. Prostě kde nic není tam nic není. A za to Bílek nemůže, že se u nás od mládí učej fotbalisti běhat bez balonu... trénuje se fyzička místo aby si děcka do 12-13 let hráli jenom s balonem tak jak je to ve španělsku... portugalsku apod. S tím prostě Bílek (ani nikdo jinej) nic neudělá. Vždyť jako asistenta tam měl vychvalovanýho Komňackýho. Já vím, že hlavní odpovědnost má hlavní trenér, ale prostě já si furt myslím, že se tady úplně zbytečně dělá totální nýmand, kerej fotbalu vůbec nerozumí a kdejakej jouda z hospody by nároďák dokázal řídit líp. To je ale naprostej omyl.

Odpovědi

Vybrat přezdívku

#1095 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní tre

2012-11-08 08:31:57

Jouda ne, ale ty by si to určitě zvladnul, jsi chytry, maš spoustu zkušeností a ve všem pravdu. Tiskovky by si zvladnul taky vyborne. Určitě i v kabině by si klukum vysvětlil, že je vše ok.. Popřemejšlej o tom, teda jestli si uz plnoletej :) a nebo pak politiku. :)) nejsilnějši Kanadu v hokeji spojovat s polskem?? To seš fakt hustej :)) hele co bereš ?? :))