Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post

Tuti Fruti

#281 Re: POSLANECKÁ KANTÝNA

2012-02-24 11:47

#22: Váš Bohouš BOJOVNÍK ZA SPRAVEDLNOST - POSLANECKÁ KANTÝNA

Bohouši, to si vážně myslíš, že problém této země je v nadváze poslanců? Navíc ceny, které uvádíš jako "běžné", jsou hodně nadsazené, ne-li lživé.

Já myslím, že problém této země je především v tom, koho jsme si jako poslance zvolili a již poněkolikáté. A že se 22 let díváme na to, jak nám tito námi zvolení zastupitelé rozprodávají a rozkrádají republiku pod rukama. Miliardy utíkají úplně jinde a ne v poslanecké kantýně.

Odpovědi

proud

#282 Re: Re: POSLANECKÁ KANTÝNA

2012-02-24 13:00:35

#281: Tuti Fruti - Re: POSLANECKÁ KANTÝNA

Zdravim,kdyz ono mi to nikdy neda ,jak se zacne mluvit o vinach a o pomstach,misto o tom co dal a jak dal.Sice tomu z psychologickyho hlediska i rozumim,obrana organismu proti stressu ,vychova systemu k uhejbani a prosazovani se....blablabla,nebo treba proste stud,nebo min odvahy,to je vcelku jedno,a nikdo nerekne treba protoze to ja,taky ja jsem volil,nebo naopak nevolil,nebojoval proti nesvarum ve meste,nebo kde ziju,byl jsem(nebo jsem) pohodlnej spotrebitel,lhostejnej,vyuzivajici toho co je a chtejici svuj klid,to ja umim moc dobre ukazovat na druhy,kritizovat,ale sam si myslim,ze :"jsem ten malej pan abych neco zmenil","oni si nahore stejne udelaji co chteji","nicemu nezabranim" atd. ....ok,nekdo zacit musi a tak ja si to priznavam,ze je to i ve me,protoze jsem nezacal sam sebou ,ale ted jsem si to uvedomil a uz nehodlam bejt vyuzivanej systemem,kterej mi umi tak dovedne nahnat pocity viny a tim me umlcet,zadluzit me a udelat na sobe zavislym a tim me umlcet,omotat me zakonama ,pokutama,hrozbama soudu a tim me umlcet.Uz nechci bejt dal jednim kusem dobytka tyhle lidsky farmy a slouhou,mam na tom vsem svuj podil viny,ale tim,ze jsem si ji priznal,se ji zrikam za to,ze pomuzu napravit co jsem pomohl zpusobit! Je mi jasny,ze takhle to dal nejde bez hodne spatnejch nasledku a protoze jsem prozrel,chci to zmenit.Je mi jasny i to,ze vsechny maluvky lepsi budoucnosti nebudou zadarmo,to znamena,ze musim pocitat s "navratem zpet,protoze nase hospodarstvi je v dezolatnim stavu" a az svet prijde na to,ze se chceme osvobodit,prinejmensim nam aspon vubec nepomuze,ba naopak.A protoze to chapu,nemam nic proti tomu,ze se uskrovnim a budu vic pracovat,aby bylo lip a spravedlivo a za to lidsky stesti kolem, i moje,co prijde jako vysledek, mi to stoji!Nedavno se mnou "zahejbal" clanek o zastaveni trestniho stihani jedny maminky co nemohla dat miminko,chlapecka,do Bboxu kvuli provozu,nechala ho tedy v nemocnici,kde ho celou dobu zpovzdali hlidala dokud ho nenasel personal(system chtel stihat nestastnou matku a ne SEBE???),to smutny a to co me a nas vsechny obzalovava je,ze u miminka byl dopis ,kde maminka pise,ze se ditete musi vzdat z financnich a osobnich duvodu,dite bylo zdravy a ve vybornym stavu,jasne dokazujici ze se o nej starala milujici mama,je mi z toho smutno,jak nas system kvuli krvavejm penezum dokaze zahnat az k tak nelidskejm vecem,jako vzdat se vlastniho ditete jen pro jeho zachranu,jen jsem to popsal,protoze se priznam,ze nemam slov kterejma bych dokazal popsat svy pocity,ale jestli mam dal zit v takovym svete,s takovejma jeho hodnotama,dekuju, nechci,ale na tomhle svinstvu se nehodlam dal podilet,kdybych mel do smrti zit osamocene v lese a uz nechtit lidi co tohle dopustej nikdy ani potkat!Delame kazdej co se da,my co jsme prozreli,abysme zmenili tenhle bezcitnej system,ale tisic lidi,tisic zpusobu a tisic nazoru,kazdej natvrdo prosazuje ten svuj,rozdel a panuj,je heslo naseho spolecnyho odboje,tak jak nas to naucil system,aby nas kontroloval,nelibi se mi to,je treba se sjednotit a ucinne u nas tu masinerii nejdriv zastavit a pak pretvorit.A to s citem,podle lidskyho selskyho rozumu a tak, aby byl zase prvni clovek a jeho zivot a stesti a az pak cokoliv dalsiho.Pisu jen sam za sebe,nejsem clen zadnyho z hnuti,ale podporovatel vsech co maji neco do sebe,protoze jsem jeste nevycejtil zadny,do kteryho bych s klidem vstoupil s tim,ze jdu do boje za dobrou vec bez vyhrad.Neni tedy treba napadat jajoukoliv iniciativu kvuli me,protoze jen ja jsem jedna z nich,jednim z vas.A nevstoupim a nepodporim nikoho,kdo nebude garantovat v prvni rade,navrat financi a prostredku zpet do statu pro jeho narod v prvni rade,nebude garantovat preziti rodin v prvni rade,duchodcu co se na nas dreli ve druhy rade a vsech kdo zaplatili svou praci pro system svym zdravim a uz dal nemuzou v rade treti.Lidskost a pomoc si navzajem je pro me prvni podminka moji angazovanosti a podpory vseho dobryho,kdokoliv si muze rict,no boze,kaslem na nej,na jeden hlasek,jednoho jednotlivce,neubude.V poradku,uznavam svobodu ,tak na to ma kazdej pravo.Jen by si meli vsichni uvedomit,ze kazdej z nas je nejdriv ten jeden :-).Nehrajeme kulicky a nepereme se na louce,je treba obrovsky zodpovednosti,protoze co chceme udelat,udelame jen jednou a poneseme si vsechny nasledky.Jsem pripravenej pomoct i nyst ty nasledky,ale chci je predem znat a znat cestu k nim,vedet,ze mi statisice,kdyz ne miliony,krejou zada jako je ja kreju jim s tim,ze si sami budou rozhodovat a vladnout,garantovane!Proto navrhuju vypracovani informacni site pro vsechny obcany,navody jak pasivne,ale ucinne NEPODPOROVAT stavajici system a co naopak podporovat jak to jen jde,zatim jsem prisel jen na to,ze jsem zrusil veskery svy financni toky pres banky,nebudu podporovat toho kdo je ten pravej vladce co taha za nitky,bankstery, a tim,ze nakupuju vyhradne cesky vyrobky a snazim se podporovat vyhradne cesky produkce,dal tim,ze nemlcim k zadnymu nesvaru,ani malymu,kterej potkam a zadam napravu,mam malej priklad,v noci jsem nenasel zubni pohotovost presto ze jsem bolesti silel a i druhej den me par radobyzubaru poslalo s bolesti pryc,protoze nejsem ve stavu a bolesti zrovna nedelaj,super pristup,co rikate..... a tak by slo jmenovat dal,preju hodne zdaru a Vam vsem lidem dobre radim,zbavte se strachu do nas schvalne zasetejch,zvednete hlavy a zacnete bojovat proti vsemu spatnymu s tim,ze to delate pro sebe a svy deti,svuj narod!....................proud

ps: ...a jestlipak vite komu patri ceska koruna?Nase penize? Kdo s nima vladne a nam jako narodu je vlastne jen "pujcuje"?Samozrejme ze ne zadarmo.Jestlipak vite kdo nas nasi vlastni(bejvalou) menou ovlada? Dobrej napad si to zjistit.CHci nase cesky penize,ktery kontroluje a vydava jen nase ceska vlada lidu!Nechci uz ten krvavej srot pro kterej nas nutej se drit a stavej nas pro nej jednoho proti druhymu!