Několik slov k případu doc. PaedDr. Milada Krejčí, CSc.

Quoted post

Lena

#107 Re:

2012-01-29 10:52

#59: -

Já jsem u všeho byla! a trička nutily, bez jakýchkoliv pochyb!! nemáš tričko=nemáš zápočet. A když si ho chtěla holčina půjčit od spolužačky, tak jí Kornatovská řekala, že to nejde, každý musí mít svoje!!! muzete mi to vysvětlit chytrolíni???

Odpovědi

Léňa

#110 Re: Re:

2012-01-29 11:07:42

#107: Lena - Re:

Všichni tričko nemají a mají zápočet...takže to co tu povídáte je opět z cesty...tričko musí být na praxi, ale NIKDO něřekl kup si za 250 Kč zápočet.. to jsme paní mgr. schopni dosvědčit bez problémů... Prosim Vás je to celý jen ostuda ty dvojice Mařík+ Fryšarová...stěžují si mimo jiné, že studenti museli v parkhotelu na Hlubokej platit za 4 dny 600 a přitom hodnota Workshopu byla přes 4000 Kč. Takže to bylo ještě studentům dotované...Byla jsem svědkem toho jak si 2 studentky stěžovali, že těch 600 Kč platit nechtějí, že si donesou svačinu z domova a sní to na ulici...Krejčí na to jen odvětila, že jim to radši zaplatí aby nebyla ostuda...jak to dopadlo nevím...


Nepřihlášený uživatel

#157 Re: Re:

2012-03-10 17:19:17

#107: Lena - Re:

V příspěvku čtu, že nutila Zuzana. Viněná je docentka, neměl by tedy být viněn někdo jiný?