Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#139

2020-10-07 06:35

Jsem matematicky vzdělán, proto jsou pro mě rozhodující čísla. A ta hovoří jasně-za 6 měsíců 48.000 zemřelých v ČR, z toho necelých 800, diagnostikovaných jako nakažených covidem, celosvětově umírá víc, jak 150.000 lidí, z toho asi tak patnáctina je pozitivní na covid. Vesměs se jedná o polymorbidní případy. Díky celosvětovým, často nesmyslným a protichůdným restrikcím (Čech do Německa na 24 hodin, Němec do ČR na 48 hodin, do Maďarska s CK ano, individuálně ne) a především díky mediálně vytvářené atmosféře strachu, je společnost rozdělována, strašena a vzniká prostor pro vzájemnou nevraživost. Na pozadí této mediální pandemie v tichosti krachují prosperující odvětví ekonomiky, snižuje se životní úroveň zjm. v méně vyspělých zemích, vzrůstá nezaměstnanost a klesá cena lidské práce. Veškeré důsledky této záměrně a uměle vyvolané situace pocítíme naplno teprve v blízké, ale i vzdálenější budoucnosti. A proto jsem rád a podporuji tuto iniciativu, byť jsou její autoři slovně perzekuováni a napadáni pro svou údajnou nekompetentnost. Plukovník Prymula je člověk zcela bez emocí, jeho jedinou motivací je hromadit majetek a ovládat co nejvíce lidí a proto nepovažuji jako občan ČR za žádoucí, aby vykonával jakoukoliv funkci ve státní správě.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#319 Re:

2020-10-07 17:36:40

#139: -  

Ano, podvodník už měl být dávno propuštěn ze státní služby a vyšetřován za svou podvodnou činnost v Hradci Králové.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...