Uzavření škol do konce školního roku

Quoted post

meloun

#42 Re: Uzavření škol

2020-04-09 20:24

#25: - Uzavření škol 

Souhlasím se vším výše uvedeným. Taky bych rád podotknul, co se maturit týče, velké množství maturantů se téměř určitě nakazí. I přesto, že se obecně tvrdí, že mladí lidé si nemusí ani povšimnout toho, že se virem nakazili, nikdo neví jak organismus bude na vir reagovat u každého individuálního člověka, jsou tu lidé se zdravotními problémy a oslabenou imunitou, kteří by se nemohl dostavit na maturitní zkoušky. Dokážu si představit, že množství takových studentů by bylo vysoké. I přesto, že mnoho lidí říká, že úředně udělená maturita by byla nefér, přijde mi, že je vcelku fér mít maturitu na základě toho, jak člověk fungoval za celé ty roky, než když se jen nazpaměť naučí spoustu uvedených informací. Argument, že je to tedy "maturita zadarmo" mi přijde zbytečný. Mě přijde více nefér nebýt schopný maturovat, čekat na další termín maturity a ani si nebýt moct jistý tím, že maturovat budu, protože jak víme, situace se neustále mění :)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Uzavření škol

2020-04-10 05:47:36

#42: meloun - Re: Uzavření škol 

Přesně, lidé často zapomínají, že virus ohrožuje život i mladších lidí. A co se týče maturit mám stejný názor. V poslední době jsem uzlíček nervů, nevím co bude, nebude, látka není ani dobraná atd... A ta maturita by určitě zadarmo nebyla, dřeli jsme roky před tím a i teď jsme se na ni připravovali... 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...