Uzavření škol do konce školního roku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#11

2020-04-09 19:12

Sice je pravda, že se mi učí ve škole lépe než doma. Co si budem - středoškolské studium není už tak jednoduché. Ale i když bych se chtěla vrátit do školy, myslím si, že je to nesmyslné. Jak už bylo řečeno, měla by se dodržovat opatření. Upřímně, ráda bych věděla, jak chtějí dodržovat odstupy na škole kde je 700 žáků (+učitelé v rizikové věkové kategorii), a jak chtějí sehnat tolik roušek, to je mi ještě větší záhadou.
Doufám, že dospějí k inteligentnímu rozhodnutí a do škol se vrátíme až v září, protože představa, že se denně potkám se spoustou potencionálních přenašečů (!počítejme k tomu i cestu z a do školy, po městě...) a mohu se nakazit a sama to pak roznést všude možně - třeba i mezi prarodiči(i když s nimi se teď nestýkám), nebo staršími lidmi které potkám ve městě- mě opravdu děsí...


Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2020-04-09 20:14:53

#11: -  

Souhlasím s Vámi, naše škola, kde je 600 žáků + učitele, navštěvuje jídelnu učiliště, takže se nás tam každý den sejde mnoho, dále ji navštěvují i lidé ze sociální správy, kteří se denně potkají s mnoha lidmi. 

Ve škole stejně neohlídají, jestli si někdo roušku vyměnil. Už teď slýchám od přátel, že mají z roušky vyrášku, někdo ji má i z dezinfekce. Roušky a definfence by bylo denně použito strašné množství. Už jsem dospěla do fáze, kdy se bojím, více než o sebe, se bojím o to, že bych mohla nakazit rodiče a nebo prarodiče. Proto jsem pro návrat do škol až v září. 

Timmy

#107 Re:

2020-04-10 10:50:32

#11: -  

Na naší škole je přes 2 000 studentů. Nemáme sice nejstarší učitele, ale pár se jich mezi nimi najde. 

Sice jsem maturant a já do školy bduu muset, ale jsem pro uzavření škol do září. 

Random

#137 Re:

2020-04-10 20:54:41

#11: -  

Nemám co dodat 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...