Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Quoted post

YESman

#66 petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-17 23:26

 Každopádně.....koncert se nezruší i kdyby tady bylo 20 000 podpisů ;)..to je jasné i takým CHUDÁKŮM, kteří petici podepsali. A zajímavé je, že petici podepsali vždy ti nějvětší zoufalci z těch zveřejněných obcí...Vrána, Bujna, Gbelec a nebo také známé lehčí děvy- Urbanová (štítná), Susedíková (vlachovice).....PROSTĚ SEZNAM TĚCH NEJVĚTŠÍCH ZOUFALCŮ A ZTRACENÝCJ EXISTENCÍ ;-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-18 00:17:23

#66: YESman - petice, která nemá šanci uspět ;) 

Napsal anonymní internetový "hrdina", bojící se podepsat. Výše jmenovaní, které se tato nanicovatá nicka snaží urazit, z toho budou mít jistě těžkou hlavu. Jesmene, tys ale kus vemene :-) 

Batman

#68 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-18 06:19:19

#66: YESman - petice, která nemá šanci uspět ;) 

 Já jsem zaky podepsal a jsem podle tebe zoufalec??? Takhle počuni bys nechtěl???

Milda

#141 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-18 21:42:38

#66: YESman - petice, která nemá šanci uspět ;) 

 Vidím názorně v praxi jak se šíří boží láska děkuji za názornou instruktáž. Pokrytecká a falešná morálka.

Anonymně urážet to je hrdinství. Klanět se zlu v rouše beránčím to by vám šlo.

Satan je výplod především církve jako nástroj ovládání slaboduchých ovcí.

Martina Saňáková
Nepřihlášený uživatel

#194 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-19 20:55:39

#66: YESman - petice, která nemá šanci uspět ;) 

 Si ubožák, který píše anonymně a uráží druhé - viz jmenované. Si tak ubohý, že se musíš skrývat. To by dokázal být každý takový hrdina. 
Já sama jsem petici podepsala- metal poslouchám, a nemám nic proti věřícím, ať si každý věří v co chce, ale co je moc to je moc.

Doporucuji navstivit doctora,jen on vam muze pomoci,dekuji za pochopeni Ivo Kozak, jak se jmenujes ?

#341 Re: petice, která nemá šanci uspět ;)

2016-11-24 18:04:42