Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9869 Re: Syřanovi dovolili vzít do Dánska 20 dětí a tři manželky. Na všechny dostane příspěvek

2016-06-08 14:11

#9832: - Syřanovi dovolili vzít do Dánska 20 dětí a tři manželky. Na všechny dostane příspěvek 

Běžte se podívat v termínech výplaty sociálních dávek před poštu - takových co mají 20 dětí,nikdy nedělali,jsou hrozně unavení,bolí je ruce,nohy,záda,hlava a jsou celkově zdegenerovaní jsou tam stovky . A všichni hluční,vysmátí, protože na dávkách dostanou 3 x více , nežli kdyby chodili do Kolbenky . K tomu bydlení od města zadarmo,topení a voda od města zadarmo , vstupenky pro cikáňata na koupaliště zadarmo, příspěvek na Vánoce atd.atd. A máme jich tu v republice odhadem 300 tisích ! Pročpak pisálek z Novinek nenapíše naprosto stejný článek z Čech o cikánech ? Dánové ať si domů natahají co chtějí,to je jejich věc, je třeba řešit to co je tady u nás .

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#9888 Re: Re: Syřanovi dovolili vzít do Dánska 20 dětí a tři manželky. Na všechny dostane příspěvek

2016-06-10 08:34:37

#9869: - Re: Syřanovi dovolili vzít do Dánska 20 dětí a tři manželky. Na všechny dostane příspěvek 

 Dobytek který nám vládne mi dal za 42 let starobní důchod 6100 kč .Starobní důchod vypočítávají až od roku 1986 ,do průměru mi nezapočítali 18 let šachta .lom a montáže ve výškách . Započítali jen roky . Vím že jako OSVČ jsem platil předepsané ale kde mám peníze které za mne odvedly podniky do důchodového systému ? Platil jsem nejvyšší daně . naše peníze do důchodového systému 300 miliard stát rozkradl ,ukradl nám naše úspory a Marksová tvrdí že si OSVČ platili málo. Ano platil jsem málo ale kde mám peníze za celý pracovní život ? Zkorumpovaná zlodějská vláda nevypočítá starobní důchod z celého pracovního života musela by nám dát více .Sami politici za to nic nedělání si vyplácí měsíčně základ 100 000 kč a nic zde mimo rozkradené republiky neudělali.V uplynulých 26 letech naši republiku dokonale rozkradli . Nemáme nic jsme montovna cizích firem. Neziskovky vydělávají miliony a vlastizrádná česká vláda se Sobotkou v čele je podporuje .Ted nám sem cpou Islamisty a my je máme živit ?