Výzva poslancům a senátorům:Zvažte žalobu na prezidenta republiky

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#163 Re: Re:

2016-04-03 10:22

#91: - Re:  

 Ja si našťastie (nie vďakabohu skôr "vďaka" komunistovi) pamätám bývalý režim a jeho "úžasné " výhody s ktorých sa nie len moja rodina nevieme dodnes spamätať. Každý rozumný človek vidí ako sa východná Európa znovu podbiedza zločineckým oligarchom. Tentokrát ale medzinárodným, na kontrolu ktorých nikdy nebude mať ani len kapacitu. O vôli a ochote ich pozorne sledovať po vyjadreniach Zemana silne pochybujú všetci. Je vidno aj na Slovensku kde oligarchovia predávajú podiely nakradnutého tým istým kruhom. Viď. Penta, J&T. Keby si mal len trochu snahu vidieť pravdu, už len porušenie ústavného práva pre slobodné zhromaždenie by si videl ako ohrozenie. Na mieste demonštrácie som bol, okolo mňa boli ľudia všetkých vekových skupín dovolavajuci sa ľudských práv, slobody a demokracie. Ak to neochopíš a ak máš deti, raz im možno budeš musieť vysvetľovať čo to vlastne sloboda bola. S ostatnými si ale takto otvorene nepokecáš, pretože tak ako v Číne budeš na internete sledovaný a všetko dostupné bude scenzurované na triedny brainwashing.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#187 Re: Re: Re:

2016-04-05 05:23:37

#163: - Re: Re:  

 Přesně vystihnuté.


Nepřihlášený uživatel

#207 Re: Re: Re:

2016-04-11 14:03:18

#163: - Re: Re:  

 K potlačování svobody shromáždění dochází dnes především v Německu (policie na Silvestra ignorovala apak rozprášila demonstraci poti tomuto) a v Praze (17. listopadu před Úřadem vlády, bezdůvodné rozpuštění demonstrace 25. dubna apod.), takže je to přesně naopak, zatuchlý vánek totality dnes vane přesně odjinud, než vůči komu média alarmují. A cenzutra internetu by Frau Merkel spojená s mazáním přísoěvků, účtů a kriminalizací osob s nimi spojených, jde taky ze západu, nikoliv z východu, tudíž plačete na špatném hrobě.