zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#207 Re: Re: Re: nesmysl

2015-11-17 23:23

#206: k - Re: Re: nesmysl 

Buďte tak laskav, a než začnete komentovat tuto petici jako nesmysl, prokonzultujte stejně jako já, možnost zařazení práva šária do českého práva s právníky. Pak by jste zjistil, že se v žádném případě o nesmysl nemůže jednat. Každý právník Vám řekne, že právo šaria jako celek v našem právním řádu zakotveno není, a pokud se jedná o judikát neboli  rozsudek zahraničního soudu, tak ten se musí do národního práva zařadit. Na zařazení takového rozsudku existuje přesný postup,  který od roku 2003 ve věci práva šaria jako celku neproběhl. A pokud jste měl na mysli jednotlivé kapitoly trestního řádu, tak ty neřeší mimo domácího násili, pod které by část prava šaria mohlo spadat téměř nic. Například  případ který uvádíte bičování by mohl být prošetřen max jako domácí násilí, a to jen za přepokladu, že by z některá ze stran podala trestní oznámení.  Ps. Byl jsem upozorněn, předem, že pokus o zařazení práva šaria do právního řádu  může někomu hodně vadit. Ale že až tak moc? 

Odpovědi

k

#208 Re: Re: Re: Re: nesmysl

2015-11-18 09:34:44

#207: - Re: Re: Re: nesmysl 

už bych se jen opakoval, zdá se, že trollíte a trollíte ve prospěch islamistů, předpokládal jsem to.. znovu a stručně, v ČR je platný český trestní zákon (děkuji za radu, opravdu nepotřebuji konzultovat s právníky) a žádný zbytečný judikát není třeba pro platnost českého trestního práva nikam zařazovat.. to je nadbytečné a vaše reakce mě jen utvrzují v přesvědčení, že vaším skutečným cílem je opravdu vytvořit dojem, že šáriu je zatím možno v ČR legálně provozovat. Tak tomu ale naštěstí není a vaše zbytečná manipulativní petice na tom nic naštěstí nezmění. Další diskuzi s vámi bych považoval za plýtvání časem, trollte si klidně dál.