zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky

Quoted post

hudry

#81 Re:

2015-11-03 16:47

#77: -  

V podstatě máte naprostou pravdu, ale bohužel, bohužel ... Chyba se stala už v odbobí, kdy byly církve registrovány (kdy byla povolována jejich právní existence). Tehdejší úředníci ať už z blbosti, z neznalosti či z jiných důvodů neporovnali zásady té které církve na soulad s našimi zákony a povolili i církve jejichž chování je možné dle našich platných zákonů označit na zločinecké!!!. O tom jistě žádný soudný člověk nebude pochybovat! Bohužel je to ale už jednou povolené (a nejenom u nás) a je otázka zda se s tím vůbec dá ještě něco dělat. Obávám se, že tetku Šabatovou by asi klepla Pepka kdyby o zákaz těcho církví (jej jich více) někdo usiloval. Ale stejně bychom to to neměli vzdávat. Ale že by se muslimové vzdali své středověké, vyloženě potroublé víry, to je zcela vyloučeno. Jediná možnost je nepouštět je sem, aby hlavou o zem tloukli na svých koberečcích neomezeně ve svých zemích ... Suma sumárum: protiprávní náboženství se vůbec neměla povolovat. Tahle jsme v situaci - jak u blbejch - kdy máme zákony přímo protichůdné. Jeden např. říká NEZABIJEŠ, zatímco jiný říká MUSIŠ ZABÍT !!! Ať žije středověké tmářství v 'moderní' EU!

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Re:

2015-11-03 18:14:08

#81: hudry - Re:  

Mě inspirovalo mimo jiné i  Vaše vyjádření o tetce Šabatové, víte  čekám, na vhodný okamžik, kdy si opět pustí pusu na špacír a začne obhajovat něco z islámu co je vyloženě proti listině Lidských práv a svobod. V takovém okamžiku, ať to udělá kdokoliv , je mi to vcelku jedno,  opět tuto petici značně zviditelním, hlavně její obsah. Mě  v začátku k této petici inspiroval okamžik, kdy jsem v nějakém pořadu viděl jak se nějaký představitel islámu, snažil propagovat kulturní  a nevýbojný islám. V tom okamžiku bylo jasné že se něco musí začít dělat. Pokud víte tak šária je soubor pravidel, které každý muslim musí upřednostňovat. A přesně na to sázím. Tady jde o strašně moc a jednoduché to určitě nebude. Nemůžu útočit proti církvím, to bych pohořel hned na začátku, a bez šancí na úspěch. Takže pro mně je jediná možnost získat velkou podporu, a omést to politikům o hlavu. 

 Opět díky za podporu

               autor petice, Bc. Vladimír Holiš