Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Quoted post

Marek Malý

#107 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění

2015-10-30 18:00

#103: bábrlina - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění 

 Paní či slečno bábrlino je to snad moje chyba, že zcela konkrétní a věcné informace/argumenty z té druhé strany zde a nejen zde jaksi chybí ? Já bych řek, že není a též, že ta absence faktů na straně proti-Bálkovského křídla, zejména tedy absence zcela konkrétních příkladů těch obecně formulovaných zdůvodnění té puč-petice tzv. nespokojených zaměstnanců ZOO, o čemsi vypovídá stejně tak, jak to jejich vesměs buranoidní až urážlivé vyjadřování ... Nechcete ten tristní informační stav alespoň trochu napravit ? Můžete to přinejhorším udělat i tak, že nesouhlasíte-li s něčím, co jsem zde napsal zkuste být  konkrétní a pokuste se svůj nesouhlas nějak racionálně zdůvodnit. 

Odpovědi

bábrlinka

#108 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění

2015-10-30 20:22:07

#107: Marek Malý - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění 

 Když o celé věci víte prdlačku,jen to co Vám kdo donese, tak se tady k tomu nevyjadřujte.Fámy a lži to je to co tady hlásáte.Děláte si jenom ostudu.Pítr byl vždy hlupák,hlupák je a také zůstane.Nevím co to tady řešíte. Bálek byl odvolán a nějaká vaše petice to nezmění.Já kamarádovi,kamarád kamarádovi atd. a je z toho 1000 hlasů.Jak ubohé!!!!! A z toho 999 podepsaných Bálka ani nezná.