Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Quoted post

Neureiterová
Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-20 20:20

#67: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

Žádný strach, já jsem s ním aktuálně na pivu byla. Tak zkuste oslovit někoho jiného. :-D A relativizovat můj příspěvek můžete jak chcete. Fakt je, že si za ním stojím tak, jak jsem to napsala.

O těch prasárnách mě můžete poinformovat Vy, ne? Díky předem.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-20 20:51:15

#73: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 A už to jede, už to frčí, ještě by to chtělo ring.Vy jste opravdu jelita! (sory elita) národa. Kvůli jednomu domorodci tolik příspěvků


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-20 21:21:11

#73: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 Aha,tak takto to je, z kroužku rovnou na pivko, a co bylo dál? Prozraďte nám jaký je milenec, snad lepší než direktor, a nebo ještě horší? Tak to bych mu fakt nepřál.