Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#53

2015-09-04 03:47

taky jsem každodenně vystaven tomuto- dementská mafie- udržení moci, pomocí umlčování nepohodlných, ale více to používají z uchylných důvodů nadbytečně- jsou to přeci jen neschopní dementi, ikdyž cvičeni a v rukou moderní technologie

 

Používají zářiče, které asi zvýší energii atomů, aby byly lépe čitelné, či aby mohli vybudit biologické reakce atd.- proto z jedné strany vypadávání vlasů- je samozřejmě pravděpodobnější rakovina- podobný jako při radioaktivním ozařování nebo chemoterapii- pozor, ti co to dělají nemají žádné vlastní zábrany jsou omezováni jen nadřízenými(vyzkoušeno), a jako správný průměr dementů, když nemají navrch, tak jsou neuvěřitelně zbabělí- mohl bych o nich napsat knížku- každodenní zkušenost- čr je plná dementů-hledají je ve školách, brigádách, všude možně, ale taky podplácejí, zastrašují, zabíjejí, a další obvyklé prostředky minulosti

 

systém v čr je již nastaven tak, že tuhle dementskou mafii platíte ze svých daní, takže děkuji, nakonec budete mnohem více trpět, potrestáni, než mi, nemluvě o těch dementech

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-09-05 16:49:21

#53: -  jsem v tom dva roky. Připravili mě o děti i byt. Bojím se a jen čekám až se jim podaří mě zabít. Prosím nevíte co nám dělat? Bojím se. 

 

Akim-cz

#157 Re: syntetická telepatie

2020-12-26 11:48:03

#53: -  

Vraždy 2016 NSZ Robert JHromádka oznámeno ,Tomáš Skoíhoutil 2012-2020 a další .Páchá skupina pachatelů v Trutnové v čele Milan Šindler vydávající se nadvokáta s Hradce Králové a jejho příbuizní prý Koldrtová A. zdravotní setra další ,Vše oznámeno UN Human Rights