Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

prostě někdo

#151 Jako fakt? :-D

2020-09-01 17:51

To je hotový přehled potenciálních pacientů pro velmi zkušeného psychiatra. :-D

Nepřihlášený uživatel

#152 Re: Jako fakt? :-D

2020-11-04 12:03

#151: prostě někdo - Jako fakt? :-D 

Přesně tímto způsobem odpovídají prasátka kteří se na tomto aktivně podílejí. Víš, ty prasátko stalkerské, já tuhle ohavnost studuji už třetí rok a teď se podrž, já vás prasátka studuji přímo v terénu, takže mám i důkazy jak se taková paráda hraje třeba v Turnově nebo v Hradci Králové či v Liberci. Nenamáhejte se. Odteď když sem budou lézt samotní aktéři aby dělali z cílenců labilní, budu sem přidávat odkazy na videa s důkazy, které následně vložím na youtube.

A taky můžu začít jmenovat.

1. Jméno

2. Povolání, bydliště.

3. úchylka na co? Co provedl/la 

4 videa s důkazy ke konkrétní osobě

 


Nepřihlášený uživatel

#153

2020-11-04 13:27

Já když někde v Turnově povím co se mi tu děje, tak chodí po lidech a říkají, že mám paranoiu (O TO JIM JDE, UDĚLAT Z NÁS BLÁZNY V OČÍCH VEŘEJNOSTI, POKUD SE POKUSÍME BRÁNIT) 

Popíšu alespoň nějaký způsob obtěžování

pouliční divadlo a obtěžování mého přítele, kdy se snaží mě donutit k žárlivosti. Jsem blondýna a jednu dobu můj přítel potkával pouze černovlásky které ho všemožně sváděly a pronásledovali na každém kroku, sám si toho začal všímat a to z něho dělají toho kterého chrání, má přátelé atd. 

Jednou mi u práce stálo asi 6 lidí, byly to sousedé bytu do kterého jsme se chtěly nastěhovat. Holka abnormálně vychrtlá (facebook - lucie Sejkorová - KV final) na mě dělala ksifty, vyplazovala jazyk, nenápadně jsem jí vyfotila. Přítelovi jsem vše řekla, volal tomu který nám byt ukazoval (byl mezi těmi 6-ti lidmi před mou prací - Vratislav Šámal - Frýdštejn), co to mělo znamenat? jak vědí kde pracuji a proč tam vůbec byli? Nacož přítelovi odpověděl: Vůbec jsme ten den nevyšli z báráku, Lucka je celý den doma a vůbec neví o čem to mluvíte. Hovor ukončili, za pár minut přítelovi volala družka toho Šámala: Víte, nám se zdá že je Vaše přítelkyně psychický nemocná (viděla mě jednou v životě a byla jsem fakt milá, usměvavá a opravdu pochybuji, že bych působila nějak v nepořádku) možná má paranoidní schyzofrenii, měl byste zvážit, zda s takovou holkou chcete vůbec být, nocož jí přítel odpověděl: Víte, ona si vás všechny vyfotila!! Na tu fotku právě koukám. Na druhé straně se pak už jen ozývalo koktání a následné zavěšení telefonu

Dále, miluji ženské křivky, podle mě musí mít žena prsa, boky, zadeček a dbám si na to abych to tak měla. 5 let v kuse tady v Turnově mého přítele každý den sledují, obtěžují a vždy si dbají na to aby šli před ním abnormálně vychrtlé holky, už ani nevybírají ty s hezkým obličejem, v obličejích jsou opravdu odporné, vybírají jen ty extrémně vychrtlé. Ti ho sledují every day kamkoliv jde. A víte co mi řekla moje ,,nej kámoška'' která v tomto svinstvu jede taky a chodí ho tímto způsobem vábit kdykoliv on vyleze z bytu??? Víš, holka chlapy nestojí o křivky ale o to aby ženy moc nejedli aby jim pak připomínaly děti, oni se ti chlapy pak cítí mladí - zůstala jsem na ní koukat s otevřenou pusou (celý život má komplexy z holek co mají prsa, zadečky a hezké obličeje) Jejich cíl? Zakomplexované Turnovské holky se snaží Turnovským chlapům vnucovat co se jim má líbit. Proč?? Odpoveď máte níže.

 

(Otěže Turnovského gangstalkingu a kontroly mysly drží převážně Turci, Arabové, Ukrajinci - což jsou převážně bisexuální pedofilové a v případe UK myslím, že za 20kč by byli schopní skopat malé dítě) A jsme u toho.  

Dále:

Z bytu se mi ztráceli věci které jsem pak následně viděla na těchto anorektických holkách. První dva roky v novém bytě byly všude naaranžované černé vlasy, po tom co byly naaranžované i na mém vypraném a ve skříni uloženém prádle jsem vyloučila možnost, že by tam vletěly oknem. Jakékoliv podezřívání přítele jsem vyloučila po tom co jsem udělala divadlo, vyměnila jsem fabku (o čemž jsem mu neřekla) a dbala jsem si na to abych odcházela po něm a přicházela před ním aby vyměněnou fabku nějaký čas nezjistil. A co se stalo?? Věci stále mizely a když jsem si koupila něco nového brzy to bylo nastřihnuté nebo rozpárané, propálené. Zámek nikdy nebyl poškozen. Běžně a neustále mi mizel hřeben (ráda se češu) přítel mě x seřval, že jsem nepořádná. Jeden den před odstěhováním jsem 40% zmizelých věcí našla na trávníku kam jsem chodila pravidelně venčit psa včetně hřebenu, který mi zmizel pár měsíců předtím. 

 

Kdekoliv jsme bydleli vždy sousedé ze všech stran mlátili pěstmi do zdí, několikrát do týdne vrtali. 1-3x do roka malovali a minimálně jednou ročně rekonstruovali celý byt a to v každém bytě okolo našeho a to po celou dobu kdy jsme tam bydleli, byt č.2.....12 let bydlení, č.3.....5 let bydlení 

Za tři roky mám stovky zvukových záznamů a to i z každého dne jednoho měsíce. Věřil by někdo na takovou náhodu vy co se tady oháníte chocholouškem????

Teď bydlím v bytě číslo 4 a první den si vymaštěný soused se svou holkou pozvali lidi až někde ze 100km vzdálených měst aby se nás šli podívat. Jak to vypadalo? Vylezli ze dveří, začali se nám zničehonic tlámat do ksiftu a rychle zase zašli. I tak může vypadat tato organizovaná šikana.

A už po týdne začínalo první bušení pěstma od nových sousedů. Potom co jsem si přes katastr nemovitostí zjistila kdo tam bydlí, klepání najednou ustalo.

 

Jesli někdy narazíte na FB na někoho kdo píše, že pracuje pro společnost Nepřítel státu - jsou to aktéři tohoto svinstva který devastuje základní lidská práva, jinak někteří z nich tomu říkají hra a ti co se hodně snaží to dělají proto že chtějí být ve vyšším levelu, vyšší level znemaná, že žijete už jen pro tu hru. Zavolají vám třeba ve tři ráno a vy musíte být k dispozici ale neberte to, ti lepší z nich mají i 100.tis měsíčne a spousta výhod i nevýhod jako ztrátu duše, cti, ega, lásky, svědomí, emocí, často končí sami, podvádění, neštastní, protože se vyžívají v tom když mohou ničit lidem vztahy což se jim vrací jednak karmicky a hlavně ty jejich vztahy jsou falešné na základě toho, že někoho odloudili od někoho jiného, je to pro ně vždy začarovaný kruh. Jak káže zákon akce a reakce. JJ kdyby to bylo jako v červeném trpaslíku - zóna spravedlnosti (když třeba někdo někomu něco ukradl okamžitě mu zmizela nějaká věc, když zapálil Rimmerovi prostěradlo začal sám hořet. Kdyby tohle existovalo, nemusíme tady teď nic řešit.

 

Pak zápachové a ponižující hry. Kapitola sama o sobě, kdy se o těch nejzajímavějších a nejhezčích holkách ve městě říka, že jsou pohlavně nakažené, smrdí atd. Proč takové schazování seběvědomí?? Víte oni ti oškliví, nepřitažlivý a už značně staří muži v Turnově taky občas chtějí hezkou holku, tak jak zařídít aby se všichni chlapy a kluci o které je opravdový zájem vyhýbali těm nejžádanějším holkám??? Rozníst o nich, že smrdí, že jsou pohlavně nakažené atd. A co je ještě lepší když každy pouliční stalker natáhne nosem kdykoliv okolo té slečny či paní projde. Jak se asi taková holka či paní bude cítit když to opravdu vydrží několi let??? Zažila jsem i to kdy úplně cizí lidé na mě přes celou ulici řvali fuuuuj to je ona. V tomhle jedou všichni stejně jak Češi tak Arabové, Turci atd. To je očividně jejich oblíbená činost. A Jaké to je vtipné, když tohle dělají místní neudržované nebo dosti nevzhledné dívky těm cíleným barbínám??

 

Jistá slečna a jménování si nechám zatím pro sebe protože toho udělala opravdu hodně!!!

1. Dala mi špendlík do nové boty

2. Do kapes od koženky mi nasříkala nějakou pěnu či krém

3. Zahrála před celou firmou divadlo, že ztratila klíče od auta, následně si vydupala půjčení auta od kolegyně, která je také cílená a pak měla problém s brzdami, a své klíče schovala ke mě do kapsy - dvě mouchy jednou ranou

4. Sabotovala mou práci s pomocí syna šéfů který měl doma tou dobou těhotnou ženu, jistá bílá tekutina byla k nalezení každý den na mém pracovním stole a k tomu vždy naaranžovaný vlas abych věděla kdo za tím stojí, jistá slečna se taky kvůli mě každý měsíc barvila aby měla jistotu, že budu vědět která bije. 

5. Nový sousedé mi dělali peklo a naschvály, pak jsem zjistila že ona je jejich kamarádka.

6. Jak se prezentuje na Facebooku??? Jako Holka která pomáhá opuštěným zvířetků. Cehož si všímám nejvíce, ty největší svině občas utrousí něco na charitu a strašně si dávají záležet aby o tom co nejvíce lidí vědělo. K tomu tady chodí lidé s totálně čistou a spravedlivou duší o kterých se po celém městě vypráví, že mají paranoidní schizofrenii, že jsou zlí, výbušný atd. A takovým se říká mezi námi CÍLENÍ JEDINCI. Já poznám zlého člověka na dálku, zlý jsou ti co v tomto jedou, možná je to pro ně nějaká zkoužka, zda mají v sobě opravdové barbary a ano většina z nich má, ostatně proto také byly pro tuto činnost vybráni, nemýlim-li se???

 

PS: Jesli budete dále pokračovat v takovém měřítku jako doteď začnu se zveřejňováním jmen, videí a informací o dané osobě!! JO A NEBOJÍM SE!!!! 

Akim-cz

#154 Tomas Skohoutil

2020-11-26 21:18

Podniká v tom i firma Olfin car ,Jaroslav Trnka ,Viktor Kuhn bývalý viděrači z Olfinu ,leasinková společnost a firma s podvodem ve firmě B a B rychnov nad Kněžnou 

Akim-cz

#155 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2020-12-22 12:07

dle stalkerů je mým opatrovníkem Ivan Adamec ,Starosta města Trutnova .Stanoven Okresním soudem v Trutnově .Tak se vydírá v Trutnově znásilnění Doněcká národní republika Bezpečnostní informační služba a td. vydírání je pokročilé 8 let 

Akim-cz

#156 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2020-12-24 00:49

info@bis.cz

oznámení Doněcká Národní Republika

 
Dobrý den ,
omlouvám se ale opět se na vás musím obrátit na vaši složku v souvislosti z Doněckou Národní Republikou 
kdy jsem spojen i s Ruskou Federací .V poslední době se mi vyhrožuje  znásilněním mé bývalé manželky Lenky Skohoutilové a to prý už jednou také proběhlo .Tedy že prý mělo dojít k jejímu znásilnění s vydíráním pomocí vzdělání která má mít sfalšované .A to prý mělo proběhnout na kameru.Podotýkám že jsem oznamoval značné výhružky a obavy na Policii ČR .Prosím mám obavy o serioznost Poličie ČR Trutnov 
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov
Akim-cz

#157 Re: syntetická telepatie

2020-12-26 11:48

#53: -  

Vraždy 2016 NSZ Robert JHromádka oznámeno ,Tomáš Skoíhoutil 2012-2020 a další .Páchá skupina pachatelů v Trutnové v čele Milan Šindler vydávající se nadvokáta s Hradce Králové a jejho příbuizní prý Koldrtová A. zdravotní setra další ,Vše oznámeno UN Human Rights  

Akim-cz

#158 Re: Re: syntetická telepatie

2020-12-26 11:52

#157: Akim-cz - Re: syntetická telepatie  

Udajně prý vymáhají dluhy ,zajímavé že smart kde dělám ruřčitel J.Mlákovskému to neví  

Akim-cz

#159 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-04 19:22

Věra Šiková jako vracgh chopvné stanice vesele podporovaná paní Těšnou a dalšímy podporují nacizmus .

 

Akim-cz

#160 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-04 19:25

Věra Šiková ze dne na den koupila prý protože ZACHRAŇUJE mé psy přede mnou přitom kradla i jídlo z mrazáku 

Akim-cz

#161 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-05 02:06

  • Vytváření "příznaky" na inzulínu souvisejících nemocí (bolesti v míše, zadní části hlavy, strašné bolesti hlavy, vysoká hladina cukru v krvi, velká únava) vytváření předčasného odchodu do důchodu či chudoba kvůli pracovní neschopnosti.
  • Vytváření "příznaky" hormonální nerovnováhy. (Viz, že budete mít doplněk minerálů a vitamínů a pečovat o své žláz).
  • Vytváření "symptomy" nebo demence kvůli zjevné obtíže, někdy, vyjadřovat své pocity a myšlenky; problémy s pamětí, kdy se "útoky" jsou obrovské.Více zde: https://psychickeobtezovani.webnode.cz/

Akim-cz

#162 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-05 03:16

Milan Šindler a jeho pohunci tvrdí že gangstalking je spravedlnost ,tak jako když Šiková Věra vyvraždila v roce 2004 chovnopu stanici sibiřských Husky 14 pejsků a 9 štěnat .Přežřilo jedno a stím se předváděla .OdpověĎ stalkerů a co k tomu vedlo ,přece já jsem vrah .Královec 40 

Akim-cz

#163 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-05 03:18

odměna za odnětí hlav od těl a provedení kranyotimie každé hlavy aby se vědělo co mají v hlavě - za zajímavé informace pro páchání dalších telepatií je 10 mil.kč 

Akim-cz

#164 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-06 05:51

Gangstalkers Deník - dnes Milan Šindler a spol. řekl že já si ubližuju a jsem tím pádem vším vinen .Řekla mi to prý DR.Michalová z Riapsu .Dobré je že po dobu nelidského a krutého zachízení s mojí osobní integritou jsem značně a pervezně sexuálně zneužíván.Oni mi prý jen ukradli život a vědí všechno .Vražda 2016 Dolní Kalná .

Akim-cz

#165 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-01-07 06:52

Ivana Marešová ,Milan Šindler a další tvrdí že vymáhají 8 let dluh vůči společnosti jako lidový soud tedy 50 léta se vrátili .Je to stále stejné já obět jsem viníkem a jako Likvidátor společnosti prý kradu miliony .

OBĚŤ PSYCHOTRONICKÝCH ZBRANÍ

#166 KÉŽ BY JEŠTĚ DNESKA ZAČALA JADERNÁ VÁLKA, BYLA BY VYSVOBOZENÍM.

2021-02-17 09:17

KÉŽ BY JEŠTĚ DNESKA ZAČALA JADERNÁ VÁLKA, BYLA BY VYSVOBOZENÍM.

POMOCÍ ELEKTROMAGNETICKÉHO ZÁŘENÍ (KTERÉ JSEM ZMĚŘIL PŘÍSTROJEM) SI MOHOU S VÁMI DĚLAT COKOLIV.

FFFFF

#167 Prosím poraďte.

2021-03-16 22:47

Jelikož patřím mezi dlouhodobou oběť těchto zbraní, tak bych chtěl poprosit zkušené lidi, aby mi poradili, prosím.
Jak se chránit? Kam se to nedostane? Z kama to, k sakru, přichází? Někdy mě měřící přístroj naviguje dolů na parkoviště před domem (osobní automobil?), ale častěji mě naviguje nahoru do nebes (drony a družice?).
Jsou způsoby, jak lze psychotronické zbraně zničit?
Prosím poraďte.

Akim-cz

#168 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-20 08:01

Hledám pomoc na vymáhání zmačené investice Hotel Waršava 45mil.kč
Trutnov ,ve ěci je možná z důvodu porušení ustavních práv zahajit řízení

Akim-cz

#169 Re: Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-23 00:38

#168: Akim-cz - Tomas Skohoutil - syntetická telepatie  

 Dnes mi znasilnili byvalou manzalku lenku pred chvili policie CR u toho .

Akim-cz

#170 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-23 00:39

jedna se o adresu Maxima Gorkeho 421 Trutnov 

 

Akim-cz

#171 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-23 02:57

Dnes celou delali ze znasilnuj imoji byvalou manzelku lenku a chteji po ni aby ji rodice dali na falesne dluhy ,ktere se maji zaplatit hlavne sex v tom musi byt ,jenze mi sme 16 let rozvedeny 

 

 

Akim-cz

#172 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-26 13:34

podatelna@exekutor-jicin.cz

věc : oznameni

 
Dobry den ,chci oznamit podvot s exekucemi kdy pry já vám dlužit podle Anetry Koldrtove a Věry Šikove spol.Economica s.r.o. v protokolech policie ČR v Trutnově penize .
Krom váznouciho DPH chci upozrnit že o ničem takověm nevím 
Tomáš Skohoutil nar. 21.11.1976 Maxima Gorkého 421 Trutnov
schvaluje Krystina Mokra a jeji sousedi Maxima Gorkeho 421 Trutnov
Akim-cz

#173 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-05-26 13:36

Jede v tom Riaps a dluh je vždycky dluh ,a ona si to nevymislela priprava na krizovy vyslech .Dusan ,sisa a pod. vse trutnov samosoudci tedy lidovy soud hledejte hospodu usvit

Akim-cz

#174 Re: Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-06-09 10:30

Akim-cz

#175 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-06-09 19:05

Akce Clean Energy Challenge na vysoké úrovni, 3. června 2021 - Záznam a relevantní materiály připravené k provozu a další dokumentace

 
Drahý kolego,   

  

Mockrát vám děkuji za účast na akci z minulého čtvrtka Čistá a bezpečná energie v prostředí uprchlíků: kupředu v rámci výzvy Čistá energie . Měli jsme vysokou účast 900 registrantů. Odráží široký zájem mezinárodního společenství o humanitární energii, včetně humanitárních, rozvojových a obchodních aktérů, hostitelských a dárcovských zemí a občanské společnosti.