Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2015-07-25 07:57

#35: VictimCZ - Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

 Dobrý den, četla jsem Váš komentář k psychotronickým zbraním a zajímala by mě jedna věc. Je to pár let, co jsem odešla ze sekty, která nejspíš k ovládání svých členů používala psychotronické zbraně. Domnívám se, že za použití biblických textů.  Asi 10 let jsem byla pod jejich vlivem a pak jakobych se dostala nad ně a začala mít svůj vlastní náhled na to, co jsem  v té bibli četla a své vlastní porozumění, velmi osobní. Bylo to v roce 2001, co jsem odešla a od té doby mám občas zvláštní stavy. Občas mi něco, nějaký text nebo situace, nebo někdo jakoby nastartuje reakci, jako kdyby někdo zapnul tlačítko a já musím psát nebo jinak tvořit.....jako když se dostanete na vlnu inspirace a vaše myšlenky se derou ven bez ohledu na vás........již několikrát se mi podařilo se slušně ztrapnit, takže mi vadí, když tyto stavy nemám pod kontrolou. Domníváte se, že to může být následek používání psychotronicklých zbraní? Mám pocit, že občas ztrácím rozlišovací schopnost, co je realita a co fantazie...jakoby mi ty dva světy (ten vnitřní a vnější) splývaly v jeden celek? Víte, připadám si vcelku nevýznamná osoba, daně platím poctivě a politika mě vůbec nezajímá, žiji pro svou rodinu a práci a jsem spokojený člověk...tak nechápu, proč bych zrovna já měla někoho zajímat do té míry, aby mě atakoval psychotronickými zbraněmi? Jedině snad lidi, kteří se zabývají výzkumem sekt...?

Haisová


Nepřihlášený uživatel

#52

2015-09-04 03:45

taky jsem obět, ale petici dáte těm samým zločincům, vy si platíte týrání a zabíjení z daní


Nepřihlášený uživatel

#53

2015-09-04 03:47

taky jsem každodenně vystaven tomuto- dementská mafie- udržení moci, pomocí umlčování nepohodlných, ale více to používají z uchylných důvodů nadbytečně- jsou to přeci jen neschopní dementi, ikdyž cvičeni a v rukou moderní technologie

 

Používají zářiče, které asi zvýší energii atomů, aby byly lépe čitelné, či aby mohli vybudit biologické reakce atd.- proto z jedné strany vypadávání vlasů- je samozřejmě pravděpodobnější rakovina- podobný jako při radioaktivním ozařování nebo chemoterapii- pozor, ti co to dělají nemají žádné vlastní zábrany jsou omezováni jen nadřízenými(vyzkoušeno), a jako správný průměr dementů, když nemají navrch, tak jsou neuvěřitelně zbabělí- mohl bych o nich napsat knížku- každodenní zkušenost- čr je plná dementů-hledají je ve školách, brigádách, všude možně, ale taky podplácejí, zastrašují, zabíjejí, a další obvyklé prostředky minulosti

 

systém v čr je již nastaven tak, že tuhle dementskou mafii platíte ze svých daní, takže děkuji, nakonec budete mnohem více trpět, potrestáni, než mi, nemluvě o těch dementech


Nepřihlášený uživatel

#54

2015-11-11 15:03

ovšem že tohle podepiše nikdo nema pravo ovladat dav musime toho ale udělat vic v tehle těške době musime vystoupit z eu take nato zakazat islám deportovat všechny muslimy z eu zničit plan na nový světový řád zakazat chemtrails spojit se s ruskem proti americe a muslimum a zautočit proti elitam bilderberg goldman sachs rothshildum rockefelery zbavit se světove chudoby a zlepšovat mezinarodni vztahy s ostatnimy zeměmy pokud tohle svět nezačne dodržovat nemuže existovat žadny mir na světě

Nepřihlášený uživatel

#55 Re: Je to trochu jinak

2016-05-12 07:22

#5: - Je to trochu jinak 

 mily pane, asi vite o elektromagnetismu, fyzice a lidskem tele velky prd :) mel byste radeji mlcet, protoze pro kriklouny nesmyslu jsou tady blazince ;)


Nepřihlášený uživatel

#56 Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2016-05-12 07:23

#51: - Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

 ano bezne se v USA pouzivaji elektromagneticke zbrane k manipulacim na velkych seslostech, jedna se predevsim o podprahove frekvence, poustene spolu s hudbou, nebo hlasem.

u nas to zakazane neni, takze bych se vubec nedivil, ze se pouzivaji skryte

gorg

#57 Re: Je to trochu jinak

2016-05-12 08:51

#5: - Je to trochu jinak 

 Populací se šíří choroba zvaná cynismus a "sisyfovského" popírání existence něčeho, co už je přitom dostatečně doloženo, že by rozhodně nemělo být bráno na lehkou váhu. Ono asi stačí si rozkliknout odkazy z textu petice

Mozek je bioelektronický přístroj, takže je jeho ovlivňování na této bázi součástí běžné fyziky.

Přímé ovlivňování myšlení/emocí pomocí elektrod v mozku bylo prozkoumáno již dávno (a známé každému, kdo se zajímá o obor). Dálková indukce přece není v principu nic jiného.

Mezitím sportovci už začínají používat neuropriming - přístroje pro stimulaci mozku pro lepší (fyzické) výsledky při cvičení. "Sisyfovci" se, myslím, chovají velice nevědecky, když aplikují vědeckou metodu zvanou "výsměch". To není správný skeptický přístup, jak si možná myslí.


Nepřihlášený uživatel

#58

2016-08-23 22:29

Manipulace je svinstvo. Přála bych si, aby se lidé dokázali dohodnout a nechat např. alespoň na tři dny na tv koukat pouze ty co tam vystupují.To je cesta, jak ukázat, že moc je iluze.

Nepřihlášený uživatel

#59

2016-09-05 16:46

Jsem také oběť už dva roky. Jen čekám až se jim podaří mě zabít.

Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-09-05 16:49

#53: -  jsem v tom dva roky. Připravili mě o děti i byt. Bojím se a jen čekám až se jim podaří mě zabít. Prosím nevíte co nám dělat? Bojím se. 

 


Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2016-09-05 17:01

#35: VictimCZ - Mind Control - Ovládání mysli v ČR přesně tohle mám už dva roky. Dá se proti tomu něco dělat? Připravili mě o děti i být a snaží se mě zabít. 

 

Mecha

#62 Re: Petice proti dálkovému ovládání mozku

2016-12-11 13:41

#4: pozorovatel - Petice proti dálkovému ovládání mozku 

 Souhlasím s Vámi, ale jak  jinak tomu zabránit. Vím, že petice je pouhý papír plný jmen. Děje se mi to již 6.rokem a už nevím jak dál. Dokonce i  vím, že to má na svědomí, co se našeho okresu týče, jeden vlivný policista. Ale nemám žádné důkazy proto, aby to mohlo konečeně skončit, a ja mohla jít v klidu spát.

Mecha

#63 Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2016-12-11 13:53

#61: - Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

 Už 6 let pátrám a snažím se zjistit, jak a kdo může být tak necitelný ........, o člověku se zde nedá ani hovořit, který mě , nevím, jestli zabít, již 6 let mi to tak připadá, nebo úplně pokořit a zničit. Přitom se vysmívá mé osobě. Přiživuje se  mým trápením nad tím, že jsem ztratila své nejbližší v minulém období. Jméno vím, hodnost jsem také zjistila, ale když jsem o svém problému hovořila s jinými lidmi, sdělili mi, že bez důkazu na takového člověka nikdy nic nezmůžu. Pokud o tom vláda neví, a tuto věc šířenou elektro - magnetickým vlněním nebo podprahovými vlnami, si pořizují jednotlivci z řad policie, měla by se tomu udělat přítrž. A pokud o tom vládá ví a nic se s tím nedělá, tak nevím, jak pomoci Vám ani sobě

Mecha

#64 Re: Re: Je to trochu jinak

2016-12-11 14:30

#10: Neskutečná skutečnost - Re: Je to trochu jinak 

 Přesně tak. Ale my žádní schyzofrenici nejsme, a tak nemůžeme dát přece v šanc náš život do rukou zbabělců, kteří to z nás dělají, popřípadě farmaceutickému průmyslu

Mecha

#65 Re:

2016-12-11 14:37

#15: gaia1 -  

Zcela souhlasím. Být každý den na chemoterapii, pokud ji nepotřebujeme, nebo vídat tzv. světlušky alias zaření či býti  ozařován, není nic vhodného pro naše zdraví.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-12-11 14:42


Mecha

#67 Re: Re: Je to trochu jinak

2016-12-11 14:51

#57: gorg - Re: Je to trochu jinak 

 Krasné napsáno. Jak vy říkáte "Sisyfovci" se ani vědecky chovat nemůžou, ponevadž žádní vědci nejsou. Jsou to zbabělci z řad policie, kteří si formou výsměchu snad masírují své ego. A což je pro mě nepochopitelné, za jakoukoliv cenu. Absolutné jim nezaleží na lidském živote. 

Mozek vyzařuje zvukové vlnění o různých frekvencích, zvukových délkách a šířích. Dají se popsat jako Alfa, Beta, Gama, Delta a Theta. V podstatě řečeno, když my si můžeme naladit rádio na různých frekvencích, proč by si nemohl naladit někdo nás( na podprahových frekvencích) a udělat si z nás takový radiožurnál. Mám toto činění za hyenismus a zoufalství těch, kteří tak činí na ostatních, aniž by si zametli před svým prahem

Mecha

#68 Re: Re: Kretenismus

2016-12-11 15:11

#23: - Re: Kretenismus 

 Plně s vámi souhlasím a soucítím.. Pan Chocholoušek, jak už jen název si pojal za své, to nebude mít sám v hlaviččce v pořádku.  Naprosto jste mi vzal slova z úst. Hyenismus, psychické týraní, až psych. teror. Nechci přestat věřit v to, že každému se všechno vrátí podle toho jak sám se chová k ostatním. Je mi moc líto, co Vám způsobili. Mně se snaží zničit již 6.rokem, proto mě tato petice těší, i když je nás málo, oproti lidem, kteří si to vyslechnou, ale nechtějí věřit, protože se jim to nedějě anebo lidem, kteří jsou na bázi myšlení, že nestihnou v tv Ordinaci v růžové zahradě a zboří se celý svět, protože neviděli Zlatu Adamovskou, jak si prý údajně opravdu ostříhala vlasy do hola. NO, takže nám už kromě vlády a inteligentních lidí ( ne primitivních typu: jako každý týden musím ke kadeřnici nebo na solárium, nebo , kterou sbalím na dnešní večer) snad už ani nic nezbývá. Veřme sami sobé, i když se nás snáží zvyklat a dostat na úplné dno. A pokud se tak stane, tak to musíme pojmout tak, že se máme alespoň od čeho odrazit, a dělat vše proto, abychom jim to zamezili

Akim-cz

#69 Re: znam dělají mi to 2 roky,mialgie,urychleni pohybu střev,bolesti hlavy Trutnov T.Skohoutil

2016-12-15 02:28

#1: -  

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2017-04-06 09:16


Monika

#71

2017-04-09 21:13

I am fighting whith this whole life. It started when i was 14. (1995) My story is long and its hard to talk about. I was many times in psychiatric clinics, i have met a lot of people there and i was more and more scared cause they didnt help me ever. On the right side of me is my best friend from clinic (suicide this year). I dont trust them. We all are having the same sympthoms and only what doctors can do give us more and more medicaments but its still the same. Only thing what is good on clinic is that we can talk about and get know we are not alone.


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Autismus a psychotronické zbraně

2017-07-15 22:57

#50: bývalý pediatr - Autismus a psychotronické zbraně 

 Dobrý den,

Opravdu si jako bývalý lékař myslíte , že dejme tomu poslední 3 genrrace jsou stejně proočkovány ????

Ale v tom , že se něco podivného děje máte pravdu - musíme asi lépe chápat souvislosti.

s pozdravem : pavel 13


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Je to trochu jinak

2017-11-29 20:13

#43: - Re: Je to trochu jinak 

sám jsem obětí, mluvit o tom néni s kým,hned vás pošlou do ústavu


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2018-06-30 16:42

ja

#75 Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2018-06-30 16:53

hele spekulujete nebo vite