PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#121 Re: v jake to rodine patercata vyrustaji???

2015-02-04 20:40

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#130 Re: Re: v jake to rodine patercata vyrustaji???

2015-02-04 21:58:58

#121: - Re: v jake to rodine patercata vyrustaji??? 

 Jana Janderková ·  Autor nejlepších komentářů · Mendelova univerzita v Brně

Paní Makulová - jak už jsem řekla, podejte trestní oznámení, pokud víte, že jsou prostředky z transparentního účtu zneužívány p. Rulíkovou. Já bych bez důkazů nikdy nikoho z něčeho tak závažného neobvinila. Transparentní účet je právě proto transparentním aby nemohl být zneužíván a sloužil opravdu paterčatům. Příchozí i odchozí platby na něm lze dohledat. Paterčata jsou krásné zdravé děti, které mají dva zdravé rodiče, kterým nic nebrání v tom se o ně starat. Stát i dárci jim v tom po dobu, kdy jsou děti malé víc než dostatečně pomáhají. Otec rodiny má dobrou práci, která ho baví. V podstatě šťastná rodina. P. Rulíková se snažila i na jejich příkladu zlepšit podmínky pro matky dvoj a vícerčat, aby nebyly znevýhodněny proti matkám s postupně narozenými dětmi. Nedostatek odstupu a medializace sporů s matkou paterčat jsou profesními chybami, ale nazývat ji zákeřnou sviní a hyenou - to je trošku moc. Jak si tím, jak říkáte zviditelněním asi pomohla? To si myslíte, že to, že ji budou lidi spojovat s paterčaty je takové terno? V čem, prosím vás? Už teď si ji tu všichni berou do úst. Máte pravdu v tom, že za řadu let co se starala o dvoj a vícerčata o ní nikdo kromě těchto rodin nevěděl - problémy přišly až s touto jednou jedinou rodinou a její medializací a snahou udělat z matky paterčat celebritu - teď jsou přece všeliké celebrity a reality show v kurzu. To jen potvrzuje můj názor - čím míň medializace, tím líp.
6 leden v 15:17