Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#55

2014-11-05 19:11

...pan učitel na gymnáziu prý neví,jak vysvětlit vulgarity studentům...to by mě zajímalo,jak jim vysvětlují nevhodné televizní programy (např 2 a půl chlapa,kde se to sprosťárnami jen hemží)...pan prezident píchl do vosího hnízda a je oheň na střeše...je s podivem,že všechny televize jen kritizují,předkládají divákům jen samé negativní odezvy,ale třeba o pozitivních peticích jako je tahle se mlčí!!!...to je ta demokratická svoboda ;-) :-D...

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#58 Re:

2014-11-05 23:50:20

#55: -  

 Pan učitel by si měl poslechnout , jak mluví ty děti mezi sebou, pak by pochopil, že tady nemusí nic vysvětlovat... Kdyby z toho nebyla taková aféra, jakou pan učitel sám přikrmil, nemusel by nic vysvětlovat.... neznám dítě, které by sledovalo politický rozhovor v rádiu . Tuhle aféru rozpoutali lidé, kteří vědí proč to dělají... děti a slušnost, to je pokrytecká zástěrka... Sprosťárny ve vládě a parlamentu dosud nikomu nevadily... a že jich bylo... Pan Kníže sám je sprostý jako dlaždič a najednou se tak pohoršuje ?? Proč asi...Zeman řekl jedno sprosté slovo a ostatní slova byla překlad . Zajímalo by mě, jak pan učitel vysvětloval dětem to, že je všude v  tisku a médiích už nejméně rok samé Pussy Riot .  Děti se neučí anglicky ? To mu nevadilo ??  Nebo se cítil stejně pohoršen a doporučil dětem nečíst noviny a neposlouchat zprávy ? :-)  ... Za mě je to jen pokrytectví, nic víc....