Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Quoted post

Markus

#70 Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár

2014-09-13 06:09

#12: Viktor Kraus - Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár 

 Když se nepodaří nakrást, tak hned je z toho aféra s chudáčkem. Kdyby se to povedlo, dnes by se   paní Řičářová válela v přepychu někde u moře a "netrápila" by se psaním petic a slohových prací o ubohých dětech, které jistě netrpí nedostatkem a hojně si užívají z výnosu dříve povedených "akcí" pana Řičáře. Ohánět se zde ještě rakovinou dcery je neskutečný hnus!!  Jsem také pro obnovení procesu. Mohl by pak pan "podnikatel" vyfasovat něco navíc.  Je to hnusné zneužívání této petiční stránky. O nespravedlnosti zde píší zřejmě podobní hochštapleři a zloději.

Odpovědi

Anna

#72 Re: Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár

2014-09-19 13:33:34

#70: Markus - Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár 

 Pane "Markusi",

 

Nechápu, jak si dovolujete něco takového napsat, evidentně nemáte o celé kauze ani potuchy.

Jsem dcera Marka Řičáře a kvůli těmto událostem jsem musela opustit studium a začít si vydělávat sama. Nedokážete si představit, čím celá moje rodina musela neprávem projít.

Můžete upřesnit, o jakých "akcích" mého otce se zmiňujete nebo jen tak mluvíte do větru?

Vy sám jste "neskutečný hnus", pokud se takto vyjadřujete o rodině, kterou neznáte.

S pozdravem

Anna E.

Vlado

#80 Re: Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár

2014-10-01 15:06:20

#70: Markus - Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár 

 Nemáte náhodou osobní zkušenosti s tím jak zamést se svědkem, zamést pod koberec a sám zůstat křišťálově čistý a ještě si užívat? Pak se vaší reakci nedivím, kdoví co máte na triku sám a v případě že by tady začlo náhodou platit právo a spravedlnost pro všechny stejně (u nás sci-fi) se jistě cítíte akutně ohrožen. Je vidět že jste osobně seznámen se zákony dělanými na míru všem hochštaplerům a zlodějům, hlavně těm na nejvyšších místech těmi na které by se mohl v budoucnu vztahovat. Nebude to i váš případ?

Franta

#110 Re: Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár

2015-01-06 23:49:08

#70: Markus - Re: Nespravedlive odsouzený ing.arch. Ricár 

 Zhrzenej, zakomplexovanej bolševik, co? Ono tě to přejde, zmetku, až sám staneš před soudem!