Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Quoted post

Dubina

#492 Re: Do háje s čipováním

2013-12-29 01:10

#318: malý pes-taky pes - Do háje s čipováním

Ivo kuznik je idiot osobně mě napadl a tahal zbraň na mé uvazané psy důvod nechtěl jsem odjed na MP z duvodu opuštění psu.Přitelkyně mi šla pro OP a on to dobře věděl každopadně jsem se mu dival do hlavně a pote jsem byl surově zmlacen.Ivo Kuznik je policista provokater a agresor

Odpovědi

Dedahad

#509 Re: Re: Do háje s čipováním - DUBINA

2014-01-09 20:36:25

#492: Dubina - Re: Do háje s čipováním

Dlouho jsem uvažoval, zda takové individuum v řadách MP v Ostravě-Jihu může vůbec existovat. Již neuvažuji, dnes ráno při nutné návštěvě veterinárního lékaře se v čekárně rozběhla diskuze na čipování a také chování nejen MP, ale i občanů města. Chování části občanů Ostravy , obzvláště těch , kteří "oslavy" Silvestra zahájili na Mikuláše a ještě doteď neskončili, MP vůbec nezajímá, ale jedna dáma se svým mazlíčkem na Dubině byla "smetena" MP , který odpovídal popisem tomu I.K. , velmi nevhodným chováním. Nemám důvod tomu nevěřit, její slova navíc potvrdila další paní , která měla to "potěšení" se s tímto MP taktéž setkat, pojem domluva u tohoto Dubinského MP je pojem zcela neznámý ! Určitě je nutné o tomto MP uvědomit minimálně pana starostu Sibinského, má do toho co mluvit a měl by zasáhnout ve prospěch slušných občanů, které zastupuje. NEMÁM NEJMENŠÍ DŮVOD TĚMTO DÁMÁM NEVĚŘIT.