Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3990 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:37

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 ...soudruhu, mýlíš se... mám jiné, zcela nekomunistické idoly:-)

Jestli podepsal Štětina, je to stejný STBáček, jako Filip ... odsoudíš i svého šéfa strany?.-))

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3993 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:56:43

#3990: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Nejsem ani členem, ani příznivcem, ani voličem KSČM. Paní Baborovou jsem nevolil, ale uznávám její právo zasedat a mít libovolnou funcki v krajské radě, protože toto právo je odvozené z vůle mých spoluobčanů - jejich voličů. Od popření tohoto práva je jenom malý krůček k zakotvení "vedoucí úlohy" jedné strany (libovolné) v Ústavě. To jsem již zažil a děkuji, to už nechci! (Nejsou tyto úvahy na vás moc složité?)

Jednodušší lidé si ale myslí, že kdo s nimi nesouhlasí je komunista. Výchovu k zjednodušenému chápání světa zjevně dotáhli nejdále v Třeboni.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...