Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:58

#3988: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Je mi Vás opravdu líto. Musí to být frustrující, když si nejste schopen připustit, že Váš idol Štětina-Plavec udával StB, přestože je to podložené jeho podpisem a vyjádřením! Zde již není co dodat. Končím!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3990 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:37:22

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 ...soudruhu, mýlíš se... mám jiné, zcela nekomunistické idoly:-)

Jestli podepsal Štětina, je to stejný STBáček, jako Filip ... odsoudíš i svého šéfa strany?.-))

 


Nepřihlášený uživatel

#3991 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:49:47

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Asi končíš proto, že jsi poněkud frustrován: proti jednomu Štětinovi (fuj, Štětina !) stojí celý klub estébáků, péesáků a jiných práskačů: Vojta Filip-Falmer, Vašek Kučera-Zeman, Sloup, Braný ...., klub zvaný dnes KSČM (úkol pro filutu jako jsi ty: najdi v KSČM někoho, kdo nebyl fízl, práskač, donašeč, udavač nebo alespoň kolaborant). Aby tě ta frustrace nepřivedla na pokraj nervového zhroucení jako soudružku Baborovou!


Nepřihlášený uživatel

#3992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:51:53

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 To mně Vás je líto.... já nehoruji pro žádnou ze současných politických stran, považuji je za stejně  spoluzodpovědné ... všechny vědí, jak se financuje politika, všechny ví, jaké se jedou kšefty a spolupodílí se na každé nabídnuvší se lumpárně... já vidím změnu v chování, morálce, respektování  a vymahatelnosti práva, výměně zkorumpovaných a neslušných politiků, ať jsou z jakékoli strany...

Vy tu odsuzujete lumpy ... a přitom hrdě hájíte ty své lumpy, doufajíc, že oni budou o trochu míň krást a něco z peněz Vám ponechají, nebo rozdělí ...




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...