Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3465 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý, ko

2013-06-10 06:24

#3422: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý, komouš 

 ...jste opravdu takový primitiv??

...když Vy voláte po odstoupení vlády ( mimochodem, souhlasím, že není dobrá....narozdíl od Vás se ale možné budoucí vlády ČSSD a KSČM, pro neschopnost a stejnou míru korumpovatelnosti, děsím:-) a podporujete kdejakou odborářskou demonstraci, nejde o porušení ústavy???:-)

To jen v případě soudružky Baborové?:-)

Vaše demagogie dostupuju nedozírných výšin....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3470 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý

2013-06-10 07:38:08

#3465: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý, ko

Máte na mysli tu vládu, kterou sestavovala strana, co nevyhrála volby? Je to ta vláda, kterou drží strana LIDEM, kterou nikdo nevolil? No to je opravdová demagogie!


Nepřihlášený uživatel

#3479 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý

2013-06-10 17:20:04

#3465: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tu hloupý, ko

No nevím, kdo je demagog a primitiv, když v okamžiku, kdy vám došly (velechabé) argumenty, odvádíte řeč na něco úplně jiného...

Já osobně jsem na žádné protivládní demonstraci nebyl, ale názor na vládu mám stejný jako vy. Narozdíl od vás si ale zřejmě myslím, že pokud někdo tuto vládu po dvou letech její "činnosti" vyzve k demisi, je to z ústavního hlediska naprosto v pořádku. Už vám nebudu citovat konkrétní ustanovaní, myslím, že by vám neuškodilo si Ústavu přečíst celou. Možná budete překvapen/a, co tam všechno najdete, jsou tam totiž věci, o kterých se z bulvárních ultrapravicových médií nikdy nedozvíte.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...