rybnicek_meziricko

Quoted post

J+

#137 Re:

2013-05-25 07:00

#132: - Vážený či vážená!!!!Když nejste shopen/schopna číst diskuzi celou tak aspoň nemlžte!!!!!!!!!

Pan Rojík nebyl mocipán ale původní majitel za jehož života Skalák zkulturnil místní černou skládku a bažinu a to s jeho souhlasem.Vzhledem k tomu,že zemřel aniž by se toto nějak právně upravilo,daný pozemek kdosi zdědil a proto jej obec koupila od jiného majitele.Což si myslím,že vy dobře víte,jelikož ukrytej v anonymitě internetové diskuze tady už od počátku překrucujete fakta a mlžíte a snažíte se nahradit dav příznivců počínání pana Pátka,jelikož jeho příznivci jaksi nejsou skladem.Ještě je nutné dodat,že zkulturnění bažiny&skládky nikdo za stavbu nepovažoval,jelikož vše dokonale splynulo s okolní přírodou!!!! Proto už přestaňte používat jakési podivné obhajoby,které jsou s realitou tak nějak v kolizi ..... navíc doopravdy nejsem přesvědčen,že "obci" jde o nějaký rybníček ale pouze májí snahu ukázat "kdo je tady pánem" ,což se jim ,doufám a pevně v to věřím,nepovede ...... Křižák

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Re:

2013-05-25 07:52:26

#137: J+ - Re:  

 Nevím kdo mlží já na katastru byla při koupi pozemku  a to koncem minulého týdne požádala jsem je, jen ze zajímavosti zda by mi sdělili kdo byl vlastníkem uvedeného pozemku,stálo mně to poprošení a vím to,žádný pan Rojík tam nebyl uveden. Proto jsem tímto argumentovala, takže ještě jednou pan Rojík nikdy majitelem pozemku nebyl, tedy alespoň podle údajů katastru a lze si to tam ověřit. Takže nevím jak mohl něco povolit.