Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4721 Stalo se něco zásadního od podzimu?

2013-05-20 16:52

Může mi někdo seriózně říct, zda se stalo něco hrozného od podzimu, kdy školství ovládli komunisté? Obživli ti čerti, které Rosocha a spol. malovali na zeď? Nezaregistroval jsem, že by se v jižních Čechách ve velkým rušily školy nebo něco podobného. Snad jen že do osmiletého studia se berou děti bez přijímaček a na vlastní uši jsem slyšel tři studentky nadávat na strašně těžký maturitní test z češtiny, ale to vše souvisí především s úrovní školy a úrovní jejího vedení. Maximálně tak ještě, že prošla naprosto nevyhovující bakalářka jen díky tomu, že její oponent byl hladový po jednodenním půstu a nejspíš její nedostatky přehlídl. Já jen že bylo spoustu hysterického křiku a vypadá to, že v podstatě pro nic.

Odpovědi

MIP

#4730 Přečti si něco o dějinách této země (je toho k dispozici dost) a s neopruzuj dementními dotazy

2013-05-27 14:55:11

#4721: - Stalo se něco zásadního od podzimu?

 

Nestalo se, blbe. Tak jako se nestalo v době od května 1945 až do února 1948, kdy se komunističtí zločinci, jako dnes v demokratickém převleku, drali k moci a zabírali jednu pozici za druhou. Pořád se nic „nedělo“, až potom se „dělo všechno“. A mnozí se ani nestačili divit, jak rychle vyletěli z práce nebo ze studií, byli vystěhováni ze svého bytu, octli se v péči Grebeníčků nebo dokonce měli oprátku na krku.... To je pro komunisty, blbe, charakteristické: dlouho se nic neděje, jen komunistický zločinec poučuje druhé, co je to demokracie. Než tu "demokracii" (lidovou) uvede do praxe. Sebehysteričtější nářek je pak už málo platný.