Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

MIP - na Vaše dotazy zasílám svou diagnózu

#4701 A najednou se nám zase sračka MIP rozepsala-vzbudil se po ALPĚ

2013-05-18 07:50

Holt MIPE-KAKU už nechlastej a jeď do alpy

#4702 MIP #4692 Re: a nástup do fronty

2013-05-18 07:57

"V té frontě před "pracákem" po roce 1989 stojí VĚTŠINOU lemplové, neschopní a nepoužitelní (i v době recese je o skutečně schopné a kvalifikované mnohdy až zoufalá nouze) ."

Bez práce už je 26,5 milionu lidí v EU. Porovnání zemí
11:56 | 30.4.2013
pek, čtk

Komentáře: 7

Úřad práce ve Španělsku, únor 2013.
Autor: Reuters
větší obrázek »
Brusel - Nezaměstnanost v Evropské unii zůstala ke konci března na únorové úrovni 10,9 procenta. V eurozóně však stoupla z dvanácti na rekordních 12,1 procenta. Vyplývá to z úterních údajů Eurostatu.

Podle odhadů Eurostatu je nyní v Evropské unii bez práce 26,521 milionu dospělých lidí, z toho 19,211 milionu v eurozóně.

V březnu 2012 přitom míra nezaměstnanosti v Evropské unii dosahovala 10,3 procenta, za rok tedy přibylo 1,814 milionu lidí bez práce. V eurozóně před rokem činila míra nezaměstnanosti 11 procent.

Nejnižší nezaměstnanost byla v březnu v Rakousku (4,7 %), v Německu (5,4 %) Lucembursku (5,7 %) a Nizozemsku (6,4 %). Naopak nejvyšší je v Řecku (27,2 % - údaj za leden), Španělsku (26,7 %) a Portugalsku (17,5 %).

Nepřihlášený uživatel

#4704 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ministr už jde na zasedání vlády,nemá zrzavý kokrhel ale pyžamo.

2013-05-18 08:23

#4700: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ministr už jde na zasedání vlády,nemá zrzavý kokrhel ale pyžamo. 

 ...Vy jste tím půllitrem dostal nejednou do hlavy, co?:-) ... a užívejte si svého "zavirovaného" prezidenta:-))

NÁŠ RADAR

#4705 naše číro, Vaše číro

2013-05-18 08:25

COLL-Heller, Rosocha a synek s nudlí u nosu

#4706 V každé škole jsou správné a oblíbené děti. A pak jsou tam děti, které už tak cool nejsou

2013-05-18 19:45

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=779766#utm_source=aktualne.centrum.cz&utm_medium=article-hint&utm_content=zahranici




Spisovatel Greg Karber spustil internetovou kampaň, v jejímž rámci rozdává konfekci značky bezdomovcům.

Vedl ho k tomu údajný snobismus šéfa A&F Mikea Jeffriese, který nedávno prohlásil, že jejich oblečení není pro každého.

Značka pro cool...

"V každé škole jsou správné a oblíbené děti. A pak jsou tam děti, které už tak cool nejsou. My cílíme na ty cool děti. Chceme atraktivní Američany s velkým nadhledem a spoustou přátel. Hodně lidí nepatří do našeho oblečení a ani nemůže patřit. Jsme exkluzivní? Rozhodně!" nechal se slyšet Jeffries.

Podle módního kritika Robina Lewise firma vše dotáhla tak daleko, že nejenže záměrně vyrábí oblečky pouze pro ideální postavy, ale přijímá jen pohledný personál a ještě ho kvůli ideálním proporcím nutí cvičit v pracovní době.

Kam dál?
Namibie se dere mezi pivní velmoci, má tajnou zbraň»
Objev: Hodní lidé žijí déle. Díky bludnému nervu»
Pánové, chcete vypadat dobře? Zkuste styl 30. let»

... bezdomovce

Karber s exkluzivitou naložil po svém. "Opravdu mě to naštvalo a chtěl jsem udělat něco, co by přetavilo negativní energii v něco pozitivního," vysvětlil, proč chce z A&F udělat značku lidí bez domova.

Povedlo se. Video, které umístil na YouTube, se stalo hitem - zhlédlo ho už na půl milionu uživatelů. Kampaň #FitchTheHomeless se navíc šíří i po dalších sociálních kanálech.
naše číro, Vaše číro

#4707 Zase zaspal " kokrhel ".

2013-05-18 19:55


Nepřihlášený uživatel

#4708 Zdražili čokoládu.

2013-05-18 20:02

Díky bohu

#4710 Zeman a Duka psali dopis zbytečně. Papež do Čech letos nepojede

2013-05-18 20:55

Zeman a Duka psali dopis zbytečně. Papež do Čech letos nepojede
Čeští věřící zažívají velké zklamání. Papež František do České republiky nepřijede. Na plánované červencové pouti k uctění věrozvěstů Cyrila a Metoděje za sebe pošle náhradu - a to záhřebského arcibiskupa Josipa Bozaniće.
Tady se podívejte na tu elitu z Karlovy university- pěkná sebranka

#4711 Můžete se podívat kdo chtěl být profesorem, že " PUTNO !

2013-05-18 21:44


Nepřihlášený uživatel

#4712

2013-05-20 01:09

KSČM JE ZLOČINECKÁ ORGANIZACE!

Nepřihlášený uživatel

#4713 Re:

2013-05-20 06:35

#4712: -

Aby ten výkřik byl působivější, bylo by dobrý úvést konkrétní zločiny plus konkrétní jména lidí, co je spáchali. Takhle vás nikdo nebere vážně a považuje vás za skvadru blábolilů. Chce to máknout, dohledat, sepsat a hodit do éteru.


Nepřihlášený uživatel

#4714 Re: Re:

2013-05-20 06:54

#4713: - Re:  

 Vy vole ! Kdo myslíte, že má tolik času, aby to tu několik let vypisoval?:-))

...další, kdo ještě dodnes popírá nepopiratelné?.-))) 

 


Nepřihlášený uživatel

#4715 Re: Re: Re:

2013-05-20 07:27

#4714: - Re: Re:

To jakože vypsat zločiny lidí z KSČM (od prosince 89, kdy vznikla) by trvalo několik let? Kdybychom se bavili to takové ODS, tak nepochybuju...

Já nic nepopírám, ale když ono vy vaše výkřiky bez podložení nikdo nebere vážně. Takhle by třeba aspoň někdo mohl.


Nepřihlášený uživatel

#4716 Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 11:16

#4715: - Re: Re: Re:  

 ...ááá, další čisťounký, který by rád, aby se vše datovalo od roku 1989:-) To ale asi nepůjde, protože jste se hlavně nezměnili Vy sami....jen si bedlivě čtěte všechny příspěvky a volání po "starých, dobrých časech".... 

....to ne my, ale Vy sami pojmenujte všechny komunistické zločince, distancujte se od režimu do roku 89.....do té doby jste jen jedním z té bandy...

 


Nepřihlášený uživatel

#4717 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 11:45

#4716: - Re: Re: Re: Re:

Tak pokud vím, KSČM vznikla v roce 89, do roku 89 to byla KSČ. To je stejný jako míchat ODS a ODa, písmenko sem, písmenko tam, třeba to nikomu nedojde, co?

Tak já začnu s tím pojmenováváním: Štětina, Nečas... teď pokračujte vy.


Nepřihlášený uživatel

#4718 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 13:15

#4717: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 :-)))) neobtěžujte se....Vy už jste jednou větou dokázal říct vše...


Nepřihlášený uživatel

#4719 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 13:36

#4718: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Podle smajlíků soudím, že se bavíte, ale ono je spíš k pláči, že lidé s prokázanou minulostí komunistických hovad se dále vyskytují v politice. Divím se, že vám tihle nevadí.

Tak já toho nechám. Já chtěl jen pomoct, abyste nebyli lidem pro smích, dalších pár by vás možná začalo brát o trošku vážněji a třeba by vás bylo časem víc než 20, co se pravidelně scházíte na demonstracích.


Nepřihlášený uživatel

#4720 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 14:03

#4719: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ano bavím se skutečně. Beru to tu jako relax...

.... a ano, vadí mi bývalí komunisté, jako ti současní, včetně těch, kteří se rozlezli do všech politických stran, do státní správy, zprivatizovali značnou část majetku,..... jsou jako mor....

Ale zároveň jsem optimistou....je jich pořád stejně už 25 let ( +-procento ) ... průměrný věk neklesající, vzdělání typického voliče této strany nestoupající.... jen jsou stále více slyšet, protože jim otrnulo ... a ČSSD je vytáhla z nory....nic víc, nic míň...

Jinak myšlenkově stále prázdno a potenciál vést tuto zemi = nula .... ( i když po zkušenostech s vládami ODS a ČSSD je to prašť, jako uhoď:-))) 

Potenciál hromadného nárůstu volebních hlasů = mizivý.....i když se tváří, jako by se chystal nálet sarančat:-)))

Takže tu jen tak plácáme....a já, narozdíl od Vás, věřím, že mladá generace si po zkušenostech s námi, karty rozdá líp...:-))


Nepřihlášený uživatel

#4721 Stalo se něco zásadního od podzimu?

2013-05-20 16:52

Může mi někdo seriózně říct, zda se stalo něco hrozného od podzimu, kdy školství ovládli komunisté? Obživli ti čerti, které Rosocha a spol. malovali na zeď? Nezaregistroval jsem, že by se v jižních Čechách ve velkým rušily školy nebo něco podobného. Snad jen že do osmiletého studia se berou děti bez přijímaček a na vlastní uši jsem slyšel tři studentky nadávat na strašně těžký maturitní test z češtiny, ale to vše souvisí především s úrovní školy a úrovní jejího vedení. Maximálně tak ještě, že prošla naprosto nevyhovující bakalářka jen díky tomu, že její oponent byl hladový po jednodenním půstu a nejspíš její nedostatky přehlídl. Já jen že bylo spoustu hysterického křiku a vypadá to, že v podstatě pro nic.


Nepřihlášený uživatel

#4722 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-20 18:16

#4717: - Re: Re: Re: Re: Re:

Buďto jste naprostý vůl, anebo pouhopouhej cynickej bolševickej parchant. Žádná KSČM v roce 89' nevznikla. Jenom si tam, ta stará, hnusná KSČ, svinsky připjala, jak nějaký bolševický vyznamenání, to em...

Sračka MIP se bojí podepsat - holt je to Bc. KAK

#4723 Důležitá je správná orientace

2013-05-20 20:22

Taky studoval v Jižních čechách, že.......

#4724 Tak za tohle Univerzita Karlova navrhuje buznu Puntnu na profesuru

2013-05-20 20:24

DUKA

#4725 Vše co jsme nakradli, vrátíme ? lež nebo pravda ?

2013-05-20 20:28