Proti plnému uznání islámu v ČR

Quoted post

Monika

#7 NICO A OSTATNÍ

2013-04-19 00:12

Musíme se spojit, jde nám o stejnou věc!! O to, že diskriminováni jsme my sami muslimy a umlčováni vládami. Zde to ještě není takové jako v Rakousku a Německu, kdy již byli odsouzeni lidé - ale čeká nás to, protože K. Schwarzenberg se měl tento týden sejít se zástupci Saudské Arábie a měli diskutovat, jak postupovat proti nám a zakázat kritiku - byli bychom trestně stíháni za kritiku islámu.

Odpovědi

Pablo Felda Opravil

#39 Re: NICO A OSTATNÍ

2013-09-20 10:49:18

#7: Monika - NICO A OSTATNÍ

A co chceš dělat,jak se spojit?Tady nikdo do ulic nevyjde a nebude protestovat.Sám jsem byl adminem Czech Defence league pro Brno,ale prý jsem moc prudil a kritizoval.Muslimové se řečma ani veřejnýma protestama vyprovokovat nenechají,pálily jsme korán,samozřejmě odezva žádná a iniciativa mizerná,akorát jsem si připadal k smíchu a navíc pálit knihy se mi nelíbí.Když napíšu, že je potřeba začít pálit mešity, tak jsem hned extremista, ale oni jinak svou pravou tvář neukážou.A Taky by jim to patřilo, už kvůli holkám Hanči a Tonči, oni nám už totiž válku vyhlásili, ty holky musí trpět tak, že si to ani ve snu neumíme představit.