Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.


Nepřihlášený uživatel

/ #6

2013-02-20 10:41

Ano, už mě nebaví,jak mi volají z banky, že splatnost půjčky vypršela, že nemám zaplcenou pojistku co mi ručí za půjčku,volá mi operátor, že nemám zaplacený telefoní účet, že děti nemají zaplacené obědy..vláda řekne, posuňte si příkazy,ale jak a kam? Ve škole musÍ být peníze včas,jinak nemůžou zaplatit dodavateli(státu) za potraviny a moje děti nedostanou obědy, operátor mi řekne ano posuneme termín,ale musíte tohle zaplatit a než to zaplatím,mám další vystavený účet, tak že kolečko..a banka..tak tam se to také nedá do nekonečna posouvat, i oni chtějí své peníze do určitého datumu v měsíci..ano zítra mi zablokují internet, tak toto je asi poslední možnost se vyjádřit..zítra mi naskočí úrok za nesplacenou splátku napůjčkY, dneska mi skončila pojistka na tu půjčku...nu a nevím, kdy mě vystěhují za nezaplacený nájem,Elektřinu a pod.. malé problémy? VLÁDO A KDO MI NAKRMÍ DĚTI? DALA JSEM TI 4 POTENCIONÁLNÍ PLÁTCE DANÍ..TAK JE NAKRM VLÁDO, ZEMANE CO SI RETUŠUJEŠ PLAKÁT DO ŠKOL,POSLANČE,KTERÝ SE NEVZDÁŠ SVÉHO POSTU A BUDEŠ VLÁDNOUT Z BASY ZA VÝPLATU A NAŠE PRACHY...ČEZ A BULHARSKO.. VLÁDO..JDĚTE UŽ S TÍM VAŠÍM LHANÍM DO HAJZLU..