Protipetice na zrušení rally!


Nepřihlášený uživatel

/ #188 Rallye žije dál

2012-11-15 10:46

Rallye byla povolena vždycky, a byla i bezpečná, než si lidi začali dělat z huby prdel a z hlavy výstavní sloup pro IQ. Morálka se někam ztratila, odpovědnost - za sebe samotného asi taky, pseudo "demokracie" dala nejspíš všem právo do všeho kecat i když tomu nerozumí, a podle toho i jednat ..... ve stylu "mě se nemůže nic stát". Prostě chybí jakákoliv soudnost a zkušenost. Převládá ale opovržení vůči těm, co nějakou zkušenost mají a snaží se ji předat dále. Ale o to zjevně nikdo nestojí, dnes je jiná doba, takže zní něco ve smyslu " do ničeho mi nekecejte, já si budu dělat co uznám za vhodné ". No a pak vznikají takové průsery, a to není pouze v rallye. Takhle se to děje ve všem, jen to asi nikdo nechce vidět. Takže zpátky na zem, RALLYE byla, je a bude ..... dále žít. A že jsou poslední dva závody zakázány ? To je jen čísi alibi, ve skutečnosti přizdisráčství. Přesně ve stylu, místo aby se bojovalo s nekalými médii, což nejsou větrné mlýny, tak se radši posereme a zbytek roku nedokončíme. Ale to bude zase v pořádku, rok 2013 ožije tímto krásným sportem, a smůla odejde do jiných odvětví života.

Vyjádření jednoho z aktérů tragédie v Lopeníku.

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/beata-sla-za-mnou-brecel-jeji-pritel-ktery-byl-na-rallye-v-lopeniku-poradatelem.htm