Protipetice na zrušení rally!


Nepřihlášený uživatel

/ #148

2012-11-14 15:16

všichni pořád říkají, ať se rally přesunou na okruhy. jenže to už pak ale nebude rally. podstatou rally je, že se jezdí po normálních komunikacích. přesunout rally na okruhy je jinými slovy zrušení rally

a to, že se rally jezdí přes vesnice už cca od 70. let, nikdo neřekne. z médií to vypadá, jako by se přes vesnice začaly jezdit tento rok. prostě to k rally patří a ti lidi, co žijou v inkriminovaných vesnicích tak ať sakra blbej jeden den v roce nepouštěj děcka ven, nepracujou na zahrádce atd. ať si vlezou do prvního patra do okna, chvilku počumijou na auta a hotovo. pak si zas můžou řešit cokoliv. vždyť ta jedna soutěž netrvá dlouho. poslouchat pak nářky nějaké báby, že ji to rozsekalo nohu, když něco okopávala na zahrádce, mě dovede vytočit. to nemůže na těch pár hodin okopávání oželet a někam zalézt? když ji to jezdí kolem baráku

sakra ty holky měl někdo hlídat nebo jim alespoň říct, kde stát a kde ne. a navíc mi přijde, že ta vzdálenost od horizontu k těm děvčatům byla poměrně velká na reakci a útěk. otázkou tedy zůstává, jestli ty holky vůbec dávaly pozor a něpovažovaly projíždějící auta pouze za kulisu pro své povídání či jinou činnost. na rally je vždy (já to tak tedy dělám) důležité dáva pozor a pozornost vždy věnovat projíždějícím závodním autům. tak se zvyšují šance, že se podaří utéct, když se něco podělá.