Petice pro zrušení povinného používání sKaret


Nepřihlášený uživatel

/ #18

2012-11-12 19:29

Nechápu jak je možné, že stát rozhoduje o tom u které soukromé banky si budu zakládat účet a že si ho vůbec musím založit. Dle podmínek ČS se může stát , že zanedlouho vedení účtů bude zpoplatněno, sdělení mých soukromých údajů bance se mi také nelíbí a další slovíčkaření v podmínkách ČS jako slovíčka zejména, mi nesedí, mohou si vlastně dělat s údaji co chtějí. Pak nechápu proč bych si měla zakládat další účet ,když už jeden mám a převod peněz z UP příkazem na ČNB, dále převod na ČS a následně teprve na soukromé účty mi příjde jako totální blbost, co jen zdržuje převod peněz například pro rodiny s dětmi, nebo ZTP a smysl toho pro co byly skarty vymyšlené mi tedy absolutně uniká. Svůj účel neplní, náklady na tisk letáků, brožur, reklam, pokynů pro Skarty,zasílání dopisů s PIN a o převzetí , obtěžování lidí , musí dojet převzít kartu, vyplnit doklady, a vystát kolikrát fronty s malými dětmi třeba 3 hodiny, pak i školení na UP o Skartě, přetížení pracovníků na UP a nakonec i ony si myslí , že vydání Skaret je jeden velký tunel, jen musí být zticha, neříkat to nahlas, přece jen práce by se jim špatně hledala.A nakonec odhlasování , že přes Skartu pujdou podpory v nezaměstannosti, kdy se jedná o období od jednoho do 5 měsíců, zase papírování, založení účtu, poskytnutí údajů, je jeden velký bordel a opravdu vyhazování peněz.