S karty - zrušení

Klára

/ #91

2012-10-20 19:25

A čeho dosáhnete touto peticí? myslím že ničeho.Ano jsou to vyhozené peníze, S-karta se bude většině lidí válet v šuplíku, nikdy ji nepoužijou, ale argumentovat tím že člověk na vozíčku nedosáhne do bankomatu, nevím no.To by znamenalo, že postižení lidé nemají nikdo účet a peníze si chodí vybírat na poštu ze složenky.Tomu snad nikdo nevěříte :-)

 

A ještě k nadávání na nízkou mateřskou, každý svého štěstí strůjcem, nemakám tak nemám, pokud se rodina dostane do finančních potíží, třeba muž(živitel)  onemocní tak jim pomohou soc. dávky.Musí mít teda zaplacené pojištění atd. pokud ale rodina žije na vysoké noze, auto na leasing, telka, dovka atd na splátky, tak to je hloupost lidí, a pak se nemají právo rozčilovat.

Sama mám rodičák na 4, a mateřskou jsem nebrala(nepracovala jsem) ale když si pořizuju dítě tak s tím snad počítám ne?

 

Že se tady pouštíte do paní že okrádá své dítě, to je tak směšný :-D to mám rodičák odpočítávat zvlášť a ostatním dětem nekoupit z tě+ch peněz ani jogurt? nebo když kupuju benzín? jo a taky si z toho kupuju cigára :-D